SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gracie-Barra Łódz

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1760
tak na retkini dojaz dobr tramwaje 14, 10 i autobus 88 i 80 dowiozą cię praktycznie pod sam klub

Aut inveniam viam, aut faciam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
No to pewnie jak wyzdrowieję to tam zajrzę do was bo na razie jestem chory już chyba 4 raz w ciągu 4 miesięcy, szlag mnie trafia nie wiem co w tym roku z tymi wirusami.

P.S a jak z opłatami miesięcznymi ?

Zmieniony przez - Kazik86 w dniu 2007-02-24 13:08:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1760
70 zł za 2 treningi w tyg

Aut inveniam viam, aut faciam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
2 w tyg to mało, bardzo mało. i jak na Polskę drogo w przeliczeniu na 1 zajęcia...

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2007-02-24 20:40:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1760
a ja niepowiedziałem ze trenuje tylko 2 razy w tyg. dodatkowo dochodzi do tego MMA i Boks i czasami w nd sparingi a to niejest wcale mało :D

Aut inveniam viam, aut faciam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1760
2 x w tyg trening BJJ mysle ze jest wystarczającym uzupełnieniem parteru do MMA. A jezeli chodzi komus tylko o ogarniecie poprostu tematu i sam jest w miare ogarniety to 2 x w tyg powinny wystarczec. Bardzo mało to jest jeden trening na 2 tyg a wiem ze takie sekcje tez są. Wszystko zalezy po co sie trenuje jezeli mysli sie o zawodach to wiadomo lepiej trenować wiecej chociaz tez niekoniecznie (typek trenujacy 2 razy w tyg i to od niedawna jedzie na mistrzostwa polski i zajmuje 2 miejsce w swojej kategorii co swiadczy tez o trenerze-mowie tutaj właśnie o tej sekcji w klubie 44 )a jezeli ktos chce sie poruszac i przyokazji czegos sie nauczyc to wystarczy w zupełnosci

Zmieniony przez - TomoBJJ w dniu 2007-02-25 00:22:25

Zmieniony przez - TomoBJJ w dniu 2007-02-25 00:25:17

Aut inveniam viam, aut faciam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1760
jeszcze co do ceny to moze niejest najtaniej ale klub jest bardzo dobrze wyposazony, wysoki komfort. Składka wynosi 70 zł ale nie jest tak ze wchodzisz qrwa niewiadomo do jakiej sali bez ogrzewania cwiczysz na jakis starych rozsypujących sie matach niema ciepłej wody pod prysznicem i szafka w szatni ci sie niezamyka. Jezeli chodzi o warunki to naprawde jest luxus

Aut inveniam viam, aut faciam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
- Jak z opłatami miesięcznymi?
- 70 zł za 2 razy w tyg


Do tego odnosiła się moja wypowiedź. bo to mało. co najwyżej rekreacja.
Po drugie - edytuj posty, a nie dopisuj jeden za drugim 2 czy 3.

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2007-02-25 13:54:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2451
Wracając do tematu, to dokładnie jak mówi Kazik86, przyjdź i się przekonaj. Mnie klub i atmosfera bardzo odpowiada. Jeśli chodzi o rozkład treningów to informacje znajdziesz tutaj www.gracie-barra.pl 

" Najpierw zwyciężaj potem uderzaj"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Statystyki walk

Następny temat

UFC 70 - Manchester - Fight Card

Wiecej