SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gracie-Barra Łódz

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1046
Witam moze ktoc napisac cos o tej sekcij bjj/MMA w Łodzi.Moze ktos tam trenuje badz trenował.Chciałem sie zapyytac co do treningów czy opłaca sie tam zaczac treningi i czy sa dobrze prowadzone.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
idz do gb... rodzu jest naprawde dobrym trenerem... czasami pewnie bedziesz zygal monotonia ale sam zobaczysz ze to sie pozniej przydaje...

no i goral ktory uczy zapasow, to klasa sama dla siebie... przez to ze chodzi w niskiej wadze jest technicznym zawodnikiem i dosc sporo mozna sie nauczyc na temat sprowadzan na glebe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Idź i się przekonaj, jednym się tam podoba innym się nie podoba. Najlepiej jest iść samemu zobaczyć, 1 trening jest za darmo, na pewno nic nie stracisz idąc tam.

P.S takie tematy to w ogłoszeniach raczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
jeśli chodzi o sekcje MMA to musisz sprecyzowac która bo znam 2 ja polecam ta w klubie sirocco [ www.siroccofc.pl ]mila atmosfera itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Gracie-Barra Łódz Kondek przecież w temacie jest napisane że Gracie Barra Łódź W łodzi jest więcej sekcji mma. Jest na gorkiego, united-gym, sirocco, brekserkers team, gracie barra, jeszcze pewnie jakaś by się znalazła.

Kondek a w sirocco, dobre są treningi? trenujesz tam? Ile parteru trenujecie i ile stójki tak procentowo podaj jakbyś mógł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
no wiec treningi w klubie prowadzi Treningi prowadzi Adrian Dziarnowski - (m.in. uczestnik gali finałowej Mistrzostw Polski MMA) a co do tego jak wyglądają treningi to tródno powiedzieć tzn były treningi kiedy trenowalismy stójke a były takie kiedy trenowalismy parter chodziłem tam 2 miesiace(teraz nie chodze z braku kasy)ogulnie było tam więcej parteru chyba ale na serio ciezko mi podac dokładnie bo dosć niedługo trenowałem..
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1760
ja słyszałem negatywne opinie co do sirocco szczególnie jezeli chodzi o sekcje Boksu i BJJ. I niesłyszałem tego od przypadkowych ludzi niebedacych w temacie. Źle wypowiadali sie trenerzy innych klubów i zawodnicy którzy mieli kontakt z sirocco. Chodziło im oto ze poprostu zajecia prowadzone są na niskim poziomie. Wypowiadam sie odnosnie sekcji boksu i Bjj. jezeli chodzi ci o łódzkie kluby to polecam United Gym Aleksandrów (Radosław OlczyK), Berserkers Team (Krystian Grzejszczak), Klub 44 na Kusocińskiego (tylko BJJ Damian Karwacki) i Fight Club Łódź

Aut inveniam viam, aut faciam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
mimo że trenuje w sirocco prawie rok to niesłyszałem zeby tam sekcja BJJ była..a odnośnie boksu to sekcje prowadzi Roman Rożek (olimpijczyk) ale nie byłem na treningu wiec nie wiem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
TomoBJJ

Klub 44 na Kusocińskiego (tylko BJJ Damian Karwacki)? Mógłbyś podać jakieś dni treningów i w jakich godzinach? Z góry dziękuję

Czytałem na innym forum że bardzo dobry trener i szkoli się w UG.

Zmieniony przez - Kazik86 w dniu 2007-02-23 23:20:29

Zmieniony przez - Kazik86 w dniu 2007-02-23 23:20:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1760
dokładnie. sam u niego trenuje BJJ. Bardzo dobry trener. Treningi są w sr od 19:00 i w pt od 17:45 naprawde polecam jezeli chodzi o BJJ to naprawde poziom dobry grupa około 12 osob to jeszcze zalezy bo czasem przyjdzie 8 osob a czasem 15 ale mała grupa uwazam ze to + ponieważ Damian ma wtedy czas zeby podejsc do kazdego i ewentualnie poprawić a nie tak jak w oinnych sekcjach które lecą na ilosc i kazdy cwiczy jak mu sie podoba

Aut inveniam viam, aut faciam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Tomo dziękuję Ci za informację, a ile twa trening? Może jak wyzdrowieję to przyjdę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1760
trening zazwyczaj 1h15min ale potem mozna zostac tak koło 20 min posparować kto ma ochote to w gi kto nie to w guardach porozciagać się itd
co do samego treningu to wyglada następująco rozgrzewka konkretna ok 20 min potem takie sparingi zadaniowe poxniej technika i ostatnie 20 min 4 albo 5 sparingów normalnych .

Aut inveniam viam, aut faciam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Statystyki walk

Następny temat

UFC 70 - Manchester - Fight Card

WHEY premium