SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gra bjj.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27406
Cześć. Mam pytanie dotyczące stylu walki dopasowanego do gabarytów. Jestem wysoki (188) i mam bardzo długie ręce i nogi. Jeśli chodzi o moją grę to głównie obalam i przechodzę gardę. Z gard dążę do zamkniętej. Czasami lasso albo pajęcza. W ostateczności korzystam z połówki. Czy przez rozmiary jestem premiowany do takiej gry? Ciekawi mnie, również jak powinny walczyć osoby o różnych gabarytach. Możecie pisać też jaka jest wasza gra i wasze ulubione techniki. Oss!!!

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Ja staram się być z góry, nie siadam na dupie juź od początku sparingu jak to robi 3/4 osób u nas. Jeśli chodzi o ulubione techniki to cały czas jeszcze się ucze ale mogę na tą chwilę powiedzieć że będzie to kimura,wszelakie dzwignie na nogi,balaszka,gilotyna. Trener mówił mi że technik w bjj jest od chu*a i jeszcze trochę ale trzeba wybrać parę swoich ulubionych i nimi walczyć. Chłopaki z klubu mówią mi jeszcze że za mało wykorzystuje swoją mase (118kg) ale pracuje nad tym. To by było na tyle. Pozdro



Zmieniony przez - tey w dniu 2017-04-29 06:11:57

Zmieniony przez - tey w dniu 2017-04-29 06:13:06

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27406
U mnie można spokojnie powalczyć w stójce. Nie wszyscy siadają od razu na dupie.

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Nie no moze przesadziłem z tym 3/4. Swoja drogą mamy też treningi typowo stójkowe to wtedy nie siadają na dupsko tylko walczymy do obalenia

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27406
U mnie podobnie
1

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Ciężko mi Tb podpowiedzieć jaką taktykę masz wybrać ponieważ mam inne gabaryty ale mogę ci powiedzieć jak ja walczę ;) nie przepadam za walką z dołu więc staram się iść po pozycję dominującą, najczęściej boczna bo najlepiej mi się z niej walczy. Z ulubionych to amerikana, trójkąt rękoma, balacha. Po prostu staram się polować na to. Jeśli przeciwnik chowa ręce to skupiam się na głowie, dociskam, przekręcam, podduszam w końcu te ręce będzie musiał wyciągnąć. A jeżeli już jestem na dole to garda zamknięta i staram się o przetoczenie.
2

vivere militare est

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Samoobrona na ulicy

Następny temat

ACB jiu jitsu 5 warszawa

WHEY premium