SFD.pl Kuchnia SFD

Dodaj odpowiedź

Gotowe surówki

Wysłana -
Witam, jest może ktoś kto kupuje gotowe już surówki/sałatki w jakimś markecie? Macie jakieś sprawdzone, które nie mają zbyt wielu zbędnych dodatków?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
W Biedronce swojego czasu były ciekawe, ale chyba już ich nie ma. Ja spotykałam się z gotowymi, ale z nieciekawym składem. Dodatki cukru etc.
Wysłana -
w każdym markecie jest mega wybór,trzeba patrzeć na zawartość
kolejna sprawa ile tego zjadasz i jeśli dopasujesz do makro to śmiało można
Wysłana -
u mnie w stokrotce czy kafulandzie są chyba od grześkowiaka, colesław, porowa, jakieś buraczki, koperkowa.
Wysłana -
jak jest pora zimowa i nie dostępu do świężych, tanich i dobrych warzyw to można się czasem poratować. ja jestem zakochana w kiszonkach - najlepiej kiszona kapucha z lidla, ona jest chyba nawet bio eko cuda jakies, ale jest bardzo smaczna. do tego wystarczy utrzeć marchewki i dodać odrobinę jabłka i już masz surówkę. Zawsze będę zachęcać do prostych i zdrowych rozwiązać ;) ale jak już musisz to patrz na skład :)
Wysłana -
Sylwia, to może teraz, zamiast fit snikersa, machniesz jakiś zbiór, kompedium ciekawych prostych a i smacznych suróweczek ? :P
Wysłana -
drekke123
Sylwia, to może teraz, zamiast fit snikersa, machniesz jakiś zbiór, kompedium ciekawych prostych a i smacznych suróweczek ? :P

jest to myśl powiem Ci - jadę potem do Lidla to uzupełnie akurat zapasy:)
Wysłana -
drekke123

jest to myśl powiem Ci - jadę potem do Lidla to uzupełnie akurat zapasy:)
Wysłana -
No i super, w takim razie czekam na nowy spis ^^
Wysłana -
drekke123
No i super, w takim razie czekam na nowy spis ^^

ale dziś robię smakołyki dla moich panów w pracy - liczę, ze jutro staną na wysokości zadania ;)
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź