SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gotowanie jajek w jajowarze

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 35 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2485
Sprawa jest prosta. Wiecie jak jest w akademikach/internatach, no dobra, bardziej w tych drugich, bo dość, że trzeba kombinować z dietą, to nie ma kuchenki, więc mięso tylko wędzone, bo ugotować nie ugotuję. Mam jajowar, wiadomo, jajka mają najlepszy profil aminokwasowy, więc można zastąpić nimi mięso. Ja wiem, że proporcje tłuszczu i białka się nie zgadzają, ale trudno. Problem w tym, że jak gotuje te jajka to wali niemiłosiernie. Nie wiem czy to wina jajek (kupowałem nawet takie po 70gr), ale i tak śmierdzi, czy jajowaru. Wydaje mi się, że nie powinno, aż tak, hm śmierdzieć, bo nikt by nie gotował w ten sposób jajek, a urządzenia by się nie sprzedawały. Ostatni semestr jakoś wytrzymałem i wietrzyłem za każdym razem, ale no nie wiem na jakich ludzi trafię w tym roku i z kim przyjdzie dzielić mi pokój. Macie jakieś pomysły czego to może być wina? Może ktoś ma w domu jakiś jajowar i może przetestować, czy też śmierdzi? ja mam jajowar Severyna, niby firma dobra, no ale ciężko jest. Wydaje mi się, że ten zapach uwalnia się razem z parą która ucieka przez otwór średnicy małego palca. Próbowałem nie przebijać jajek, bo stwierdziłem, że to ten siarkowodór który jest między skorupką a jajkiem, ale, mimo, że różnica była, i tak zapach był. Bardzo proszę o nie krytykowanie, bo wiem, że nie którym nie chciałoby się kombinować, ale jeśli ktoś może pomóc, albo coś podpowiedzieć to będę bardzo wdzięczny.

"Kto wspina się na palce, nie Stoi pewnie."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14672 Napisanych postów 53175 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400620
Witaj,
przecież w akademikach normalnie są wspólne kuchnie. Jak nie to płyta grzewcza jednopalnikowa to koszt ok 80zł, a dwupalnikowa chyba lekko ponad 100zł. To nie jest nie wiadomo jaka inwestycja

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ja gotuje normalnie w wodzie i nic nie śmierdzi, jak mozesz używać jajowaru w pokoju to i zapewne kuchenki również.,

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 35 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2485
Hm, popatrzyłem na alegro i chyba rzeczywiście kupię tą płytę grzewczą. Garnek taki szklany nadający się do takiej płyty miałem ale się potłukł, też nie był drogi, więc. Cyba macie rację. Aha no i teoretycznie nie wolno mieć, nic takiego, ale w sumie każdy wiedział, że mam i nikt się nie czepiał.

"Kto wspina się na palce, nie Stoi pewnie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93978 Napisanych postów 363783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667084
Nie mozna miec bo po pierwsze bezpieczenstwo
Po drugie prad
Kup zwykla maszynke pod prad i pod zwykle garnki/patelnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Taka płyta to super pomysł !

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14672 Napisanych postów 53175 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400620
Dokładnie ta zwykła płyta grzewcza nadaje się na każdego garnka

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Tzreba sprawdzić czy ta płyta to np nie jest indukcja bo do tego nie kady garnek się nadaje

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14672 Napisanych postów 53175 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400620
Indukcyjne pewnie nie są po 100 zł tylko sporo więcej Jak kupowałem bratu taka płytę to nawet nie widziałem indukcyjnych.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 35 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2485
Kupiłem indukcyjną, za 150 zł, były też po 80, ale z obsługą dotykową, a chciałem z pokrętłem. No i garnek dostosowany i będzie gites. Prądu dużo nie bierze, bo mniej niż mój czajnik elektryczny, wiadomo, lepiej nie włączać jednocześnie, ale to nie problem.
2

"Kto wspina się na palce, nie Stoi pewnie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Poradziłeś sobie

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowe lody słony karmel (wege)

Następny temat

Waniliowe naleśniki by Cod123

WHEY premium