SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gorączka po testosteronie ! Pytania !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 69 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3428
100 mg propa( genesis i medi tech mylalem ze genesis ch**eńka ,poszlo 4 razy z medi) co drugi dzien piersze 4 tygodnie ....
gdy mialem te stany podgorączkowe to myslalem ze od propka wiec zmienilem na enantat Bayer Testoviron depot 250 mg i juz poszlo 8 szotów co 4 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 69 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3428
bić 2 ml ? co 3 dni ?
aa i hcg w poniedziałek pojdzie juz 3 szot po 2500 i stop nastepne za 8 tyg


Zmieniony przez - Kinekk w dniu 2017-12-15 20:21:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Po osmiu szotach to juz swoje stezenie maksymalne osagnal, czyli lipa. Jak Ci nie przeszkadza liczenie na co czwary dzien to po prostu podbij dawke do 500mg. Albo bij po 1.5 ml pn i cz. I za jakis czas znow zbadasz tescia. O tym Bayerze to generalnie slyszalem, ze bajer. Ale ostatni kumpel byl zachwcony testem i dd wiec sam nie wiem.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 69 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3428
Ok! dzięki za porady Panowie !
Wszedlem na co 3 dzien teraz pojdzie kilka razy i zbadam po świetach to wrzuce wynik
1,5 ml to nie bardzo bo to ampy i co ja z 0.5 zrobie
Ale co z tym hcg skoro test słaby na wyniku to czy mi te 7500 w jakis sposob nie zaszkodzi ?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 69 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3428
Byłem u lekarki - mam nie uzywac tescia bo sobie organizm zepsuje i za kilka lat sie dowiem co sobie zj**alem, ze blokuje podwzgórze i takie tam :)
Ale wyszedłem z recepta na heparegen :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9030 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699300
Trzeba było ją oświecić , ze już za późno na morały bo i tak już jesteś zblokowany na wieki wieków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93242 Napisanych postów 362723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663962
flex1976
Trzeba było ją oświecić , ze już za późno na morały bo i tak już jesteś zblokowany na wieki wieków



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 69 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3428
Skonczylem tego enana z bayera ostatnie 10 szotow szlo po 500 co 4 dni wtedy sie ruszylo 2 kilo ale odrdzam ta firme.
teraz mam to z alchemii dorba cena jakies opinie ? Dostalem tez 3 ml Madical Pharma Testo E ponoc elegancki ale drogo dosc a ta alchemia wychodzi polowa ceny jak sterzenia wiece cos ? czy bic 1,5 ml


Zmieniony przez - krzykacz w dniu 3/23/2018 9:32:19 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1193
Witam.
Może ktoś z Was mi pomoże w tej sprawie...
Kilkanaście dni temu zacząłem swój pierwszy cykl sterydowy no i postawiłem na Testosteron Enanthate 250 firmy "Clinic Pharmax", 2cm co 5 dni.
No i moja kobieta zrobiła mi pierwszy zastrzyk(sterylnosc 100%, igła 06×30), poszło jak w masło, głęboko, powoli 2cm towaru...Na drugi dzień miałem takie dziwne łamanie w kosciach jak przy grypie i temperatura 37,4, ogólnie stan grypopodobny, dupa obolala i lekko spuchnięty...Na trzeci już dzień miałem ponad 38 i poty nocne. Mydkskem ze to zwykle przeziębienie i tyle...Przeszło na czwarty dzień i piątego poszedl następny strzał w drugi pośladek, i znów to samo, pierwszy dzień git, drugi tez w miarę a od 3 dupa bolaca ze siedziec nie dało i temperatura 38, a spuchniete miałem nie w miejscu iniekcji tylko bliżej kości ogonowej i bol, co wydało mi się dziwne...
Miałem myśli by przerwać cykl ale postanowiłem po namowach znajomych ze to tylko reakcja obronna organizmu i przejdzie, zrobić trzeciego shota tyle że igła 07×32 i z rana. Poszło gładko jak zwykle i tego dnia nic nie czułem nawet wieczorem poszedłem na trening...
Następnego dnia po około 24 godzinach znów stan podgorączkowy i osłabienie...trenować się nie da, no i ten ból i opuchlizna w okolicach kości ogonowej...W ciągu tych pięciu dni tylko jeden ewentualnie dwa się nadają na trening a reszta wegetacja i osłabienie. Dodam że towar kupiłem z pewnego źródła i większość chłopaków wraz z osobą która mi załatwiła teścia testowali lub są na cyklu, nikomu nic nie było i klepalo ostro...
Czy ktoś z Was miał kiedyś takie objawy po enanie i czy mieliście doczynienia z tym labem "Clinic Pharmax"? Już nie wiem czy towar jest syf czy ze mną coś nie gra...
Dodam też ze mam 38 lat, staż treningowy 16 lat z czego większość sporty wytrzymalosciowe,walki a silowo teraz intensywniej i w związku z tym pomyśl na "cykl". Wczesniej miałem doczynienia tylko z boldkiem i nie miałem problemów nigdy z zastrzykami.
Dziękuję z góry za pomoc i odpowiedz.




Zmieniony przez - krzykacz w dniu 3/23/2018 9:31:30 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21736 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Wszystko fajnie pisz, ale zaraz bana wyłapiesz za notoryczne wstawianie fotek w tym dziale także opanuj sie.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to już pora na SAA?

WHEY premium