SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Gorączka po testosteronie ! Pytania !

Wysłana -
100 mg propa( genesis i medi tech mylalem ze genesis ch**eńka ,poszlo 4 razy z medi) co drugi dzien piersze 4 tygodnie ....
gdy mialem te stany podgorączkowe to myslalem ze od propka wiec zmienilem na enantat Bayer Testoviron depot 250 mg i juz poszlo 8 szotów co 4 dni
Wysłana -
bić 2 ml ? co 3 dni ?
aa i hcg w poniedziałek pojdzie juz 3 szot po 2500 i stop nastepne za 8 tyg

Zmieniony przez - Kinekk w dniu 2017-12-15 20:21:44
Wysłana -
Po osmiu szotach to juz swoje stezenie maksymalne osagnal, czyli lipa. Jak Ci nie przeszkadza liczenie na co czwary dzien to po prostu podbij dawke do 500mg. Albo bij po 1.5 ml pn i cz. I za jakis czas znow zbadasz tescia. O tym Bayerze to generalnie slyszalem, ze bajer. Ale ostatni kumpel byl zachwcony testem i dd wiec sam nie wiem.
Wysłana -
Ok! dzięki za porady Panowie !
Wszedlem na co 3 dzien teraz pojdzie kilka razy i zbadam po świetach to wrzuce wynik
1,5 ml to nie bardzo bo to ampy i co ja z 0.5 zrobie
Ale co z tym hcg skoro test słaby na wyniku to czy mi te 7500 w jakis sposob nie zaszkodzi ?????
Wysłana -
Byłem u lekarki - mam nie uzywac tescia bo sobie organizm zepsuje i za kilka lat sie dowiem co sobie zj**alem, ze blokuje podwzgórze i takie tam :)
Ale wyszedłem z recepta na heparegen :)
Wysłana -
Trzeba było ją oświecić , ze już za późno na morały bo i tak już jesteś zblokowany na wieki wieków
Wysłana -
flex1976
Trzeba było ją oświecić , ze już za późno na morały bo i tak już jesteś zblokowany na wieki wieków

Wysłana -
Skonczylem tego enana z bayera ostatnie 10 szotow szlo po 500 co 4 dni wtedy sie ruszylo 2 kilo ale odrdzam ta firme.
teraz mam to z alchemii dorba cena jakies opinie ? Dostalem tez 3 ml Madical Pharma Testo E ponoc elegancki ale drogo dosc a ta alchemia wychodzi polowa ceny jak sterzenia wiece cos ? czy bic 1,5 ml ?

Zmieniony przez - Kinekk w dniu 2018-01-07 20:03:06
Strona 3 z 3
Dodaj odpowiedź