SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gorąąąąąąąąąąąco mi!!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 232 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2681
Witam!!!
Od prawie zawsze jest mi bardzo ciepło a wrecz goraco. Już jako przeczkolak bardzo sie pociłem i potem chorowałem a teraz sie to bardziej nasiliło. NIe moge usnać bez otwartego okna (chłodniejszej temperatury w pokoju), nie ubieram sie grubo a i tak sie poce, wszystkim w domu jest zimno a mnie normalnie chce ugotować. Temperatuja mojego ciała jest niby w normie 36,6 ale czuje sie na min.37,5-39. czy to jakaś choroba czy wrecz okaz zdrowia. Prosze o pomoc.

Ćwicze dla siebie.........

Ćwicze dla siebie.........

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może masz zaburzony proces termoregulacji.A tak poza tym wyglada,ze wszystko jest ok. Masz problemy z Tarczycą?

Primum non nocere...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 232 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2681
No jestem troche otyły (profil) ale to chyba nie powód tarczycy a złego odrzywiania co teraz powoli ale ciągle zmieniam(otyłość). A możesz coś wiecej napisać o tej termoregulacji i co wpływa na jej zaburzenie??

Ćwicze dla siebie.........

Ćwicze dla siebie.........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
duzo rzeczy wplywa
ale temperature masz OK !!wiec termoreg tez Ok ?!
ale mowisz ze sie pocisz - pocenie to jeden z mechanizmow kompensacji temperatury (w celu obnizenia)
rozumiem ze masz 14 lat ?
moze to wynik tego że DORASTASZ !! hormony itp
zawsze mozesz sie poradzić rodzinnego !!

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 232 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2681
może hormony ale to jusz jest tak długo, a w 1-3 podstawówki to hornomy chyba mi jeszce nie buzowały..... może i pójde do lekarza......

Ćwicze dla siebie.........

Ćwicze dla siebie.........

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"dlugi" stan zapalny w barku?

Następny temat

Obita kość?

Wiecej