SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Golić czy nie?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 43075

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Wreszcie powstal odpowiedni dzial, gdzie mysle, ze to pytanie (nurtujace mnie od dawna) znajdzie wreszcie odpowiedz.

Pytanie kieruje glownie do pan, i to je prosze o odpowiedzi, a mianowicie:


CZY PANOWIE POWINNI GOLIC WRAZLIWE OKOLICE BIKINI?


zalaczam ankiete

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4425 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
po coś te włosy tam są...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pytasz a wiesz ... może nie tyle ze golić ale przycięte wyglądajom duzo lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Sewe po sformułowanej ankiecie sadze ze sobie golisz i szukasz potweirszenia u pan ze robisz dobrze $-)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
No tak jak Quart

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pozostaje jeszcze pytanie - jaki model bikini nosisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak nosisz bikini to powinieneś ale jako facet to wystarczy podciąć tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Pod pachami na wakacje czasem sie ogole zeby estetyczniej wygladało np: Na krótki rękawek albo na plazy. Ale okolice bikini to juz troche mi zalatuje przesadą, ale oczywiscie jak czujesz ze tak bedzie ci lepiej to depiluj. Ja tego nie robie dlatego na plaze smigam w spodenkach troche dłuższych hehe. W ogole nie przepadam za goleniem. Widzisz, Facet to Facet, włos na klacie czy na brzuchu to jeden z naszych atutów
Poza tym kiedys, sprubowalem ogolic pachwiny i to byl najgorszy mój bład, jak potem włosy odrastały to stary..Takiego swędzenie nie zycze nawet najgorszym Moderatorom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No za ostatnie zdanie masz ode mnie soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiedzialam, ze fajnie bedzie w tym dziale
Seewy, w Twojej ankiecie najbardziej podobala mi sie druga opcja Ale zaglosowalam na trzecia. Facet ma prawo byc zarosniety, gdzie mu sie tylko chce i nic golic nie musi. Ale jak lubi, to mi nic do tego.
Podobno niektore panie chwala sobie, gdy ich partner depiluje wiadome miejsca, bo zwieksza to ich doznania seksualne, choc w jaki sposob, nie wiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozstępy...

Następny temat

problem

WHEY premium