SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gojenie sie tatuazu!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 174349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
kloper, grasik - "ja kiedys chcialabym sobie zrobic na karku malutki tatuaz, ale to bardzo odlegle plany, w sumie to zwykla zachcianka" jak widzicie nie mam zamiaru teraz robic tatuazu nastepnym razem czytajcie uwazniej, jak podejme taka decyzje ze ROBIE to bedzie to znaczyc ze sie nie boje i chce tego wiec....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
w sumie to zwykla zachcianka

dokładnie o tym moowię, stąd radzę zastanowienie się, żeby potem prędzej czy pooźniej nie żałować "decyzji tattoosowej"
(ps. nie moosiałaś podkreślać, że nie jesteś 100% zdecydowana - umiem czytać ze zrozoomieniem)

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
Grasik ok zwracam honor wiec swoja wypowiedz kieruje do KLOPERA ktory pokazal kulture sorry kolego ale to wolny kraj kazdy moze sie wypowiadac jak chce a Ty nie powinienes wyrazac swojej opinii o mnie w ten sposob.. przynajmniej ja to tak odbieram...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niooonia co ty taka spięta jesteś ? Wyluzuj...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
kloper bo spotkalam sie z takim megachamstwem na forum ze po prostu takiego ironicznego posta zle odbieram. sorry . wyluzowalam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
siemka

ja 1,5 tygodnia temu zrobiłem sobie tattoo na przedramieniu i strupkow juz nie ma a i praktycznie juz cały naskórek mi sie zrósł....prawie....a pozatym to mi sie przyjaciel zmarszczył ;P
ale jakos szybko gojenie postepuje....a smarowałem maścią TRIBIOTIC
czy cus takiego...
POZDRAWIAM WSZYSTKICH

IMPOSSIBLE IS NOTHING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 431 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5597
a ja Alantanem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Ile dni mam czekać abym mógł pojechać nad jezioro i sie wykąpać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111
tydzień, dwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 431 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5597
j/w
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kontuzja więzadeł (naderwanie przyczepow miesnia) a torebki stawowej- róznica

Następny temat

czyżby potrzebny był chirurg ? :]

WHEY premium