SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gojenie Tatuażu - skóra

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 102
Siema wszystkim mam pytanie odnośnie schodzącej skóry z tatuażu - ile czasu potrzebuje, aby skóra całkowicie zeszła ?.Ponieważ miejscami już zeszła i została tylko opuchlizna, a w niektórych miejscach jeszcze nie schodzi.Z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
BPL-G
TomQ-MAG
tez praktycznie nie bawilem sie w jakies zaklejanie itd, a mam calego cycka wytatuowanego, wszystko sie wygoi samo,



ale miałeś pod koszulką a wyżej mowa o ekspozycji na promieniowanie słoneczne
osobiście jednak zakrywałbym na początku , alantanu również nie polecam



Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2018-05-30 00:09:08




zgadza sie, jednak sporo osob foliuje, zakleja i kombinuje, zeby sie rana nie zanieczyscila ect ne tylo majac odkryte miejsce dziarania

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16527
Hmmm ja miałem tak że schodziła jak po opalaniu. Tzn kilka dni lecz nie przyspieszał bym tego procesu a więc sam nie ściągaj jej. Daj niech sobie zejdzie sama. Kremem smarujesz do gojenia? Wrzuć foto co robiłeś.
1

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
a co Ci to przeszkadza??? smaruj, nawilżaj, zejdzie w swoim tempie... na pewno nie zdrapuj ... jeżeli chodzi o ćwiczenia to ja byłam już biegać po 3 dniach ... kolega jest cały pomalowany i praktycznie następnego dnia ćwiczyć normalnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 102
Co do wzoru, to jokerka ( planuje rękaw horror,komiks ).Zdjecie w najbliższych dniach chętnie podeśle.A jeszcze jedno pytanko co do pracy na słońcu - Smaruje alantanem plus i przemywam 3 razy dziennie ( rano,po południu i wieczorem ).Zaslanianie wzoru przed słońcem jest konieczne ?, gdyż przed wyjściem do pracy smaruje alantanem i niczym nie zasłaniam jak i staram sie unikać brudu i piasku, ale nie zawsze sie udaje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 102
Tatuaż jest na ręce od strony środka dłoni :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16527
Najlepiej tatuaż chronić przed słońcem do pełnego wygojenia tzn minimum 2 miesiące tak mi radzili jak robiłem w studio. Wtedy będzie lepszy efekt jak się wygoi dlatego robienia tatuażu nie zaleca się robić taka pora jak teraz chyba że będziesz chodził ciągle w długim rękawie. Ja tatuaży mam kilka i wszystkie robione były po lecie dokładniej okres zimowy i wtedy do lata jest wygojony w stu procentach i na słońce wychodząc wystarczy tylko filtr i tyle a w twoim przypadku musi być maść do gojenia ale koniecznie zasłaniaj go.

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
alantan wystarczy chociaż polecam easy tattoo dużo szybsze gojenie plus zero brudzenia wszystkiego dookoła bo alantan niestety tłuści wszystko ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
zagur robiłam w czerwcu i nie zasłaniałam ... skóra lepiej się goi bez zaklejania ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16527
Zasłaniać przed słońcem a nie zaklejać.

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
tez praktycznie nie bawilem sie w jakies zaklejanie itd, a mam calego cycka wytatuowanego, wszystko sie wygoi samo,
tatoo robilem w lipcu zeszlego roku i trzyma sie bardzo ladnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
TomQ-MAG
tez praktycznie nie bawilem sie w jakies zaklejanie itd, a mam calego cycka wytatuowanego, wszystko sie wygoi samo,



ale miałeś pod koszulką a wyżej mowa o ekspozycji na promieniowanie słoneczne
osobiście jednak zakrywałbym na początku , alantanu również nie polecam


Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2018-05-30 00:09:08
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból barku

Następny temat

Szukam lekarza,który diagnozuje zaburzenia.

WHEY premium