SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gofry dla pakerów

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 83525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1000
ShaQer kakao oczywiście prawdziwe, dostałem odpowiedź w temacie z poradamia, w puchatku cukry proste.. ;;p
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 531 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2987
dziwne ale mi to kompletnie się nie chciało oderwać od gofrownicy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2034
jurko nasmaruj wcześniej gofrownicę oliwą z oliwek, mondry- dodałem prawdziwe kakao holenderskie i wyszło strasznie gorzkie te gofry, może przesadziłem? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 102 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1211
Jak holenderski, to tylko haszysz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1075
Sorki jeśli już było ale mam pytanko czy mogę tą całą masę zrobić na wieczór i schować do lodówki żeby rano tylko wyciagnac i zrobic z tego gofry?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3814
A można by do tej masy dodać jeszcze z 100g twarogu ? I nadaje się to na codzienny posiłek ;) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1377
Pan Tadeusz ja tak robilem i wszystko bylo super, zazwyczaj wyjmowalem wczesniej ciasto zeby sie troche ogrzalo ale nie wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie. Patryk co do masy to nie wiem ale ja mieszalem banana z twarogiem, smarowalem i bylo ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 446 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2906
Patryk20
A można by do tej masy dodać jeszcze z 100g twarogu ? I nadaje się to na codzienny posiłek ;) ?


Przed chwila zrobilem sobie z twarogiem,

80g twarogu
30g isolatu
100g owsianych
3 jajka
odrobina wody

Szybko smacznie i przyjemnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3814
No fakt z twarogiem 100 razy lepsze, ja robię:
100g owsianych
100g twarogu
3 jaja
trochę mleka, rodzynek
wkrajam w to banana
2 łyżki kakao
i daje pare kropel olejku waniliowego
I do pracy jak dla mnie najsmaczniejszy posiłek ;)

Zmieniony przez - Patryk20 w dniu 2013-11-27 12:19:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 446 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2906
Ja mialem problem z zmixowaniem tego bo straszna papka sie robila i w blender nie miescilo sie wszystko na dwa razy musialem blenderowac musze z bananem sprobowac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy shake po treningu!

Następny temat

Pierś w sosie cebulowym

WHEY premium