SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gochan pomocy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2646

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10356
Jak bys mugl ulozyc mi cykl z winstrolu w tabsach i z metki lub z samego wina. I jakie skutki uboczne wystepuja po nim.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10356
Aha i czy po winie są duze spadki?? A jak tak to co wziasc albo co zrobic zeby byly minimalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najpierw wypelnij profil, bo nic o tobie nie wiemy. Podaj wiek, wage, osiagniecia na silowni. Bez tego nikt ci tu nie pomoze. A gdybys juz chcial od razu kupowac towar to wino w strzalach a nie w tabsach. Aha i wg. profilu masz 5 dni i to chyba za wczesnie na koks.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10356
Chyba cos ci sie pomerdalo stary ja mam jusz od dawna prifil wypelniony a po drugie chce wziasc wino w tabsach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wygladasz za***iscie jak na swoj wiek. Nie wiem co i ile wczesniej brales. Napisz o tym, bo nie wiemy jakie dawki beda dla ciebie odpowiednie. Ale jak wezmiesz wino i mete w tabsach to zarzynasz watrobe dwa razy szybciej, a poza tym wino w strzalach lepiej dziala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10356
Hmm co bralem no duzo odzywek i suplementuw i dwa razy metke po 200tab.
A wino chce wziasc bo chce zeby mi sila troche poszla bo mam maly zastuj :/
Ale moze byc sam winstrol w tabsach bez metki. I co mam po nim oczekiwac??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Ogladałem twój profil i powiem, że początkujący to ty na pewno nie jesteś brałeś metanabol w sporych ilościach z tego co piszesz, sam winstrol może cię w tym przypadku rozczrować. Raczej winstrol + propionat byłoby lepiej. Propionat w ilości najpierw 50mg potem 75mg\2 dni do tego winstrol w tabletkach (2mg) w granicach 12-16mg dziennie. Da to suchy mięsień bez opuchlizny i siłę. Są to szybko działające środki, więc 6-8 tygodni może być.
Pozdrawiam

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10356
Aha. A muglbys podac mi rozpiske jak mam to brać??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10356
Oj sorka przeciez mi podales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10356
****a dlaczego na tym forym wszystko sie odwraca i przewraca cosik tu nie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak powinien brac mniej zawansowany i czy duzo jest tez podrubek winstrolu w tabletkach i ile kosztuje i czy duzo mi wejdzie na sile jak teraz na klatke wyciskam 110??????????
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta i Oma

Następny temat

Luknijcie na foto !

WHEY premium