SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gołota wraca !!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11629
Jak podaje www.gazeta.pl Andrzej Gołota, jeden z najlepszych zawodników wagi ciężkiej lat 90-tych na świecie zamierza w grudniu wrócić na ring: "Szykuję Andrzejowi walkę na grudzień. Można już oficjalnie powiedzieć, że Gołota wraca." Powiedział w rozmowie z dziennikarzem "Gazety" długoletni menedżer Gołoty, Ziggy Rozalski. Nie podał on jednak nazwiska pierwszego, po ponad dwuletniej przerwie rywala naszego boksera, choć zapewniał, że zainteresowanie powrotem polskiego pięściarza jest bardzo duże. Bliższe szczegóły maja być znane być może już w przyszłym tygodniu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
a jadnak dobrze mowilem, ze Saleta to nie jest gornolotny bokser
a kariere, to on zrobil tylko w kick-boxingu
a bylem skory uwierzyc, ze Saleta naprawde jest niezly, bo cos tam Pindera mowil, ze w jego prywatnym rankingu, to on jest 4. na swiecie - dobre sobie - on by z 4. Amerykaninem dostal
pamietalem jego wczesniejsze boksersie walki i powiem, ze bylo to b. bez rewelacji
zyczylem mu dobrze w sobote, poszedlem nawet na impre, obejrzec ta walke i walczyl niezle przez 4-5 rund, ale popelnil wiele prostych i znaczacych bledow np wchodzil w wymiany itd
on sie raczej jak to juz ktos zauwazyl nadaje do telewizji
a poza tym Ci jego przeciwnicy, to nawet nie jest czolowka Europy, bo ci najlepsi chca w USA walczyc
szkoda przegranej

a Goloty to tez nie lubie, bo w****ia - jak to powiedzieli szyderczo Golota nie bedzie walczyl z Saleta, bo Golotu mu zazdrosci, ze sie przy mowieniu nie jaka
a poza tym Golota napisal jedna dobra ksiazke - doklanie rzecz biorac tylko jednostronowa, tzn. okladka z tytulem "historia mojej walki z Tysonem"

e^(j*pi)+1=0; e~2,72; pi~3,14; j*j=-1

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11629
Podczas przerwy w piątkowym treningu Przemysław Saleta, który przygotowuje się do pierwszej walki w obronie tytułu mistrza Europy wszech wag, odebrał telefon. Nim wrócił do zajęć, poinformował swojego trenera Ricka Mandrisa, że podobno Gołota wznowił treningi i myśli o powrocie na ring.



- Kto będzie chciał go oglądać po tym, co zrobił podczas walki z Tysonem? – skomentował mieszkający na stałe w Hollywood (ale tym na Florydzie, nie w Kaliforni) Mandris – To chyba jakaś plotka. Przecież nikt w niego nie zainwestuje.
Tymczasem według Ziggy’ego Rozalskiego, przyjaciela i managera Andrzeja Gołoty, to nie plotka.
- Szykuję Andrzejowi walkę już w grudniu – powiedział Rozalski “Gazecie Wyborczej”. Można już oficjalnie powiedzieć, że Gołota powraca na ring.
- Nie jestem pewien, czy Andrzej o tym wie – skomentował w sobotę słowa Rozalskiego Przemysław Saleta - Nie można bowiem wykluczyć, że Ziggy po prostu testuje rynek sprawdzając, czy wznowienie kariery przez Andrzeja spotkałoby się z odpowiednim zainteresowaniem.
Jednak Ziggy podaje konkretne fakty.
- Jest zainteresowanie walką Gołoty. W Stanach Zjednoczonych pokaże ją albo telewizja FOX albo ESPN. Andrzej zarobiłby, wedle wstępnych ustaleń, kilkadziesiąt tysięcy dolarów. Saleta przyjmuje te dane sceptycznie.
- Trudno mi uwierzyć, że ktoś chce zapłacić Gołocie za pierwszą po ponad 2-letniej przerwie walkę kilkadziesiąt tysięcy dolarów. Byłoby to możliwe tylko wtedy, gdyby Andrzej był traktowany jako tzw. oponent, czyli zawodnik, który służy do nabijania rekordu pnącemu się w rankingach, mocno promowanemu zawodnikowi. Zwycięstwo na tak znanym pięściarzem, jak Gołota, na pewno nie pozostałoby bez echa i znacznie poprawiłoby pozycję “młodego wilczka”. Wówczas organizatorom opłacałoby się wyłożyć taką sumę. Ale czy dla Andrzeja miałoby to jakiś sens? Chyba tylko wtedy, gdyby zaczęło mu brakować pieniędzy.
Natomiast, jeśli Gołota zamierza powrócić na ring, żeby zatrzeć złe wrażenie po walce z Tysonem, i nie pozostać w pamięci jako ten, który zakończył karierę uciekając z ringu, to nie sądzę, że zgodziłby się na status oponenta. Potrzebowałby zwycięstw. Być może takie pojedynki stoczyłby za kilka tysięcy dolarów albo nawet za darmo. Dopiero po stopniowym odnowieniu popularności, i zaufania do jego umiejętności, mógłby myśleć o zarobieniu większych pieniędzy.
Testując rynek Rozalski dzwonił także do Salety.
- Ziggy zapytał mnie: “Nie powalczyłbyś tak z Gołotą, szefie, o mistrzostwo Europy?”. Wyjaśniłem mu, że najpierw Andrzej musiałby znaleźć się w rankingu EBU, i że wymagałoby to stoczenia dwóch 8-rundowych pojedynków. Na to Ziggy: “No to nie musicie walczyć o mistrzostwo Europy, szefie. Wasza 10-rundowa walka też byłaby hitem”.
Nie mówię nie, ale na razie mam na głowie pojedynek w obronie tytułu i teraz on jest najważniejszy. Jeśli wygram, otworzą się przede mną duże możliwości. Dostałem na przykład ciekawą propozycję od promotorów Duńczyka, Briana Nielsena. Widać więc, że w tej chwili to ja jestem na topie i rozdaję karty, a Andrzej Gołota jest pięściarzem, który próbuje powrócić do gry – stwierdził Saleta tydzień przed walką o mistrzostwo Europy z Turkiem Sinanem Samil Sanem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
hmmmm... moze cos zrozumial i pokaze klase?
Obciachu troche narobil... ale mozna go zrozumiec...troszke...
W kazdym badz razie zycze mu powodzenia.

Grzegorz.
Wasz unizony moderator Sztuk Walk i Gier Komputerowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
****a, jeszcze jego brakowalo na ringu - przeciez to pajac i mega****a, a Saleta drugi fachowiec

e^(j*pi)+1=0; e~2,72; pi~3,14; j*j=-1

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Reggie nie przesadzaj, jak Ty jestes taki dobry to pokaz klase.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
Łoker, a co tu jest do pokazywania?!
czy ja jestem zawodowym bokserem, ja nawet amatorsko tego nie cwicze.
a golota, to dno boksu i tyle i jestem ciekaw, kto jeszcze bedzie rozpatrywal jakies tam 2 walki z ridickiem bowe'm, skoro to byl poczatek konca i nawet ich nie wygral...
a salete lubie, ale bokserem badz co badz nie jest gornolotnym

e^(j*pi)+1=0; e~2,72; pi~3,14; j*j=-1

Zmieniony przez - Regggie w dniu 2002-10-07 19:11:18

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11629
No bez przesady. Bez względu na wpadki Gołoty (liczne niestety) był, a może jest - się okaże, najlepszym polskim bokserem zawodowym w historii. Walczył z kilkoma zawodnikami top10 HW i kilka razy pokazał dużą klasę.
Saleta jest aktualnym mistrzem Europy wagi ciężkiej i szacunek też mu się należy.
Jakby na to nie patrzeć to ci dwaj panowie plus Michalczewski walnie się przyczynili do popularyzacji tego sportu w Polsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
nie rozpatruje poczynan goloty poprzedzajcaych walki z bowe'm
i co teraz golota moze zdzialac, niech on sie nie osmiesza, w ogole to po walce z grantem powinien skonczyc kariere, a obeszlo by sie od tych cyrkow, a tu pozniej w tv pieprza jak to dobrze, ze golota opuscil ring w walce z tysonem, bo mogl doznac groznej kontuzji - juz takie pieprzenie, za to mu placa, zeby jak jest dobry malo, a jak ****a duzo po lbie obrywal
saleta jest tym mistrzem, ale co to za federacja - nikt z czolowki nie chcialby z nim walczyc
a najlepszym jak dla mnie bokserem Polski jest tygrys
oczywiscie, po to wyrazam swoje zdanie, zeby nie kazdy sie z nim zgadzal, ale napewno ktos sie znajdzie, kto podobnie mysli

e^(j*pi)+1=0; e~2,72; pi~3,14; j*j=-1

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Reggie to zebys cos pokazal to taka przenosnia :) Ja dla Gołoty masz szacunek bo wygral kilka walk z niezlymi przeciwnikami, no i walczyl o tytul mistrza swiata(pominmy to z jakim rezultatem ale wdrapal sie nawet na gore), zrobil kariere w ameryce a to raczej co innego niz walki w europie. Co do Michalczewskiego to sprawa jest oczywista, dobrze by bylo jakby cos powalczyl w stanach teraz ale tam podobno jest nieznany wiec pewnie nie bedzie.A co do Salety to specjalnie za nim nie przepadam ale jest Mistrzem Europy i jezeli jeszcze ten tytuł teraz obroni to potwierdzi klase.Mialo byc o Gołocie i zeszło z tematu :) Ja osobiscie go lubie, ciesze sie ze wraca i mam nadzieje ze jeszcze pokaze ze nie warto go spisywac na straty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11629
Organizacja w której Saleta jest mistzrem to EBU (European Boxing Union Ltd) i jest to jeżeli chodzi o Europe to największa i chyba jedyna organizacja. A ranking wygląda następująco:

Champ.: Przemyslaw Saleta

Challenger: Vitali Klitschko

1 Lennox LEWIS (GB)
2 Wladimir KLITSCHKO (UA/D )
3 Brian NIELSEN (DK)
4 Danny WILLIAMS (GB)
5 Timo HOFFMANN (D)
6 Attila LEVIN (S/FIN)
7 Georgi KANDELAKI (GE/BG)
8 Luan KRASNIQI (D)
9 Rene MONSE (D)
10 Michael SPROTT (GB)
11 Nikolai VALOUEV (Rus)
12 Balu SAUER (Rus/D)
13 Sinan SAMIL (TR/D)
14 Steffen NIELSEN (DK)
15 Tomasz BONIN (POL)
16 Dennis BAKHTOV (Rus)
17 Richel HERSISIA (NL)
18 Rune LILLEBUEN (N/DK)

Nie twierdze oczywiście, że Przemo jest najlepszy z tej listy, ale jednak oficjalny ranking tak wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
dobra soga Ci dalem, za bronienie racji, ale nie kumam tego rankingu od 1-20 - co to jest;
no moze o Salecie zmienie zdanie jak uslysze jakiegos fachowca mowiacego, ze jest dobry, ale dziwne jak ta organizacja ma byc najlepsza w Europie i saleta powinien byc najlepszym bokserem w Europie - to jakis absurd

e^(j*pi)+1=0; e~2,72; pi~3,14; j*j=-1

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kupno koszulki

Następny temat

Bjj w Krakowie

WHEY premium