SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glutamina w białku serwatki?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Patrząc na skład białka oferowanego w promocji Hiteca nie zauważyłem wśród aminokwasów glutaminy. Z ciekawości poczytałem opis serwatki Prolabu na stronie Cybrapakera, ale tam też nie dostrzegłem glutaminy, mimo że poniżej było napisane, że dodają peptyd glutaminy. Czy ktoś może to sensownie skomentować? Poza tym interesuje mnie opinia o tym białku Hiteca (dla osoby ćwiczącej niezbyt intensywnie, w celu okazjonalnego uzupełniania diety).

GK
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Te wszystkie dodatki jak glutamina czy kreatyna w gainerach wystepuje w sladowych ilosciach i nie lodz sie iz jak zakupisz sobie takie gainera to bedziesz mial efekty nie wiadomo jakie...

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Glutamina w czystej formie w odżywkach nie występuje,jest natomiast jej prekursor-kwas glutaminowy(glutamic acid).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W czystej formie pewnie nie, ale powinna chyba występować w białku używanym do produkji odżywek? Przecież to szeroko rozpowszechniony aminokwas.

GK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wystepuje. Brat kiedys mial w bialku jakiejs firmy [nie pamietam] 3g glutaminy/50g proszku. Sladowe ilosci to to nie sa.

pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko

Następny temat

SMACZNY/SKUTECZNY GAINER!!!

WHEY premium