SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glutamina-dawkowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 612 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7379
Czesc wiem ze pewnie bylo to juz walkowane kilka razy, sprawdzalem w archiwum ale tam jest pokasowane wiele atrykulow.Pozatym nie bylo dokladnie tego co chcialem a jesli bylo to sie zdziwilem.Chodzi mi o to zeby ktos napisal kiedys i ile brac glutaminy??Niekrorzy mowia ze 20g bo inaczej to strata kaski.Wyczytalem tez ze nie mozna jej brac z kreatyna odrazu razem, i ze kreatyne brac rano i przed treningiem a glutamine po, poniewaz sa to antykataboliki i oslabiaja sie nawazajem.Ja zawsze razem to bralem, a teraz mam juz metlik w glowie.Moze SONBATY Cos Podpowie???Wiem ze sa rozne sposoby brania kreatyne ale wyczytalem ze niektorzy podpowaidaja tak a inni tak i wynika z niekrorych wypowiedzi ze kreatyny np. nie bierzemy po treningu odrazu.Prosze wiec powiedzcie jak bierzecie ta glutamine-w jakich ilosciach najlepiej i czy jest sens brac w jakiejs innej porze oprocz po treningu???Dzieki wielkie.
aha wiem ze pytam o glutamine a pisze tez o kreatynie, bo jak pisalem wczesniej podobno sie oslabiaja razem???

Wu Tang Clan killa Beez

".. now we got R&B cats steeling classic rap tracks.." : Cunninlynguists

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Pierwsze słyszę żeby sie osłabiały razem.
Ja biorę glutaminę tylko po treningu (jakieś 8-10g)
Mozna ją brać jeszcze rano (wtedy biorę amino proste), przed treningiem (w miarę krótko przed treningiem jem posiłek więc żadne tego typu preparaty nie są mi potrzebne) i na noc (wtedy biorę białko)
Tak więc możesz brać w różnych porach, nawet 4 razy dziennie i wtedy rzeczywiście wyjdzie Ci ok. 20g, ale ja biorę tylko doraźnie, dla zahamowania katabolizmu potreningowego

SONBATY
1

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 612 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7379
Dzieki wielkie.Wiesz tak niektorzy pisza.a to ze sie oslabiaja nawzajem napisal ktos kto myslalem ze naprawde ma o tym duze pojecie.Nie bede wymienial ksywki.Dzieki wielkie za odpowiedz.

Wu Tang Clan killa Beez

".. now we got R&B cats steeling classic rap tracks.." : Cunninlynguists

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Wiesz, być może ktoś gdzieś tak przeczytał. W gazetach kulturystycznych piszą różnie. Na jednej stronie że najlepiej na nogi dużo powtórzeń, a 3 strony dalej że na nogi to tylko mało powtórzeń.
Z odżywkami jest tak samo. Raz piszą że kofeina osłabia działanie kreatyny a czytałem też kiedyś że wzmacnia. Więc może to być różnie, jednak z praktyki nie uważam żeby kreatyna z glutaminą się gryzły, wręcz przeciwnie.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 612 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7379
U mnie na silowni niektorzy czesto sa w gazecie i pokazuja cwiczenia na rozne patrie ciala i sami mowia ze czesto jest tak ze pokazuja cwiczenie a wogole nie czuja miesnia przy tym, i oczywiscie jest napisane obok ze jest to jedne z najlepszych cwiczen na dana partie miesni.Dlatego ja juz nie czytam tego wogole.Thx.

Wu Tang Clan killa Beez
1

".. now we got R&B cats steeling classic rap tracks.." : Cunninlynguists

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zestawienie..

Następny temat

DHEA

WHEY premium