SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glutamina - skutki uboczne..??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 61 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3624
....

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 61 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3624
Chyba za ciężka sprawa z moim problemem albo nikt się z nim jeszcze nie spotkał.
Po prostu odstawię glutaminę i po sprawie. Widzę, że nie ma co drążyć tematu.

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
napisz do specjalistów z olimp lub p .ambroziaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
3g ed to nie ma opcji, żeby w jakikolwiek sposob odczuc

wiec nie konczylbym jednak poszukiwan zrodla problemow



maly902 widze moj avek robi kariere
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 67445
Też wątpie, aby to była glutamina.

Większość ludzi stosuję dawki kilkanaście razy większe od Twoich i nie mają takich skutków ubocznych.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 61 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3624
Zawsze było ok. Dopiero ostatnie opakowanie tak działa. Odstawiłem i jest ok. Nie chcę brać do ust kapsułek z tego pudełka bo uczucia są nie miłe.

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3
A ja po przyjeciu pierwszej dawki glutaminy w ilosci 3g dostalem bolu glowy,braku motywacji,zrobilem sie senny i chcialo mi sie sikac,zero smaku,sucho w ustach i sucha skóra,kupilem jeszcze z najwyzszej półki bez żadnych alergenów. Dodam ze na wszystkie suple reaguje w dziwny sposób.Po odżywkach białkowych nie mogę spać,po zma wstaje nieprzytomny i spie płytkim snem. Wynika to moze z tego ze mam bogata diete,trening na silowni zajmuje mi okolo 2h,kondycja rownierz dobra ,przebiegam 10km w 50min,zero zmeczenia,jak zaczne cos robic jest mega power,jedyne co moge odczuc to głód. Regeneruje sie szybko,a po wszystkich tych tandetnych złotych srodkach czuje sie schorowany,zmeczony. Wyciaganie kasy od naiwnych. Zaczynajac trening na silowni na lawce podnioslem 100kg przy wadze 74kg. W 6 miesiecy waga wzrosla do 95kg,rekord na lawce 145kg,reka urosla z 36 do 44cm,porobily sie rozstepy,kazdy zarzucal branie sterydow a nie bralem nic,jedzenie co 2.5-3godziny,a jedyne co wziolem to kazdy suplement jak tribulus ,zma,bialko,kreatyne i lglutamine w formie proby,po dwa dni,dluzej nie moglem bo zaczynalem czuc sie fatalnie a wszyscy sa zdania wkrecasz sobie,niemozliwe ,ja biore nic mi nie jest,a jednak mi jest i stwierdzam ze suple to chemia i syf ,przekraczanie naturalnych barier zapotrzebowania organizmu a kazdy takie posiada. Jeden ma predyspozycje do jednego drugi do czegos innego. Ja mam do silowni,sztuk walki,jazdy samochodem,w pilke troszke pokopie lecz siatkowka ,koszykowka nie sa dla mnie,a plywac mozna powiedziec nie umiem haha. Kazdy jest inny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jak możesz to nie odświeżaj tematów sprzed siedmiu lat.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
Taaaaa a ja bralem po 40-50 gram

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lepiej 3 kg solid mass Vitamin shopa czy 2 Mass xxl treca za tą samą cenę ?

Następny temat

Cykl ... co do niego wziasc ?

WHEY premium