SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glutamina

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zostalo mi jeszcze 4 tygodnie cyklu brania kreatyny i za bardzo nie wiem co zrobic. Chce kupic sobie glutamine tylko nie wiem czy brac ja teraz do kreatyny (tak by bylo chyba najlepiej) i skonczyc ja brac razem z kreatyna, czy moze poczekac az skoncze cykl kreatyny i w okresie przerwy brac glutamine na podtrzymanie wyrobinej masy. Za tym drugim rozwiazaniem przemawia fakt, ze wtedy bede mial sesje a w czasie jej trwania zawsze trace na masie. Wiem, ze kreatyna + gluamina dalaby najlepsze rezultaty ale jak pomysle, ze wiekszosc moge stracic w czasie sesji to brrr. Co mi radzicie i jaka glutamine polecacie. Dzieki i pozdrowko TheWho
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I wlasnie tak mam zamiar zrobic ja mowisz, tak bedzie najlepiej. Dzieki za odpowiedz i pozdrowko TheWho
P.S
Mozesz zobaczyc na moj artykol "jak odmierzyc 5g kreatyny", bo jestem troszke wqr... gdyz chyba nie wystarczy mi na 6 tygodni cylku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
myśle że nie musisz tak bardzo przywiązywać wagi do tego co z czym i kiedy brać. weź tak, jak ci odpowiada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale wlasnie o to chodzi, ze sie na tym za bardzo nie znam i nie wiem co dokladnie robic. Ktora z wymienionych mozliwosci bylaby w moim przypadku najlepsza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
naprawde, nie ma znaczenia czy wezmiesz z kreatyna czy po.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Każdy po kreatynie wiekszość tego co zyskał w czasie jej brania po kilku tygodniach straci.Glutaminę bierz razem z kreatyną, więcej zyskasz i więcej ci zostanie.Glutamina chamuje katabolizm i nie pomorze ci w powsztrzymaniu strat po zakończeniu cyklu kreatyny.Bierz taką w której najwięcej jest czystej glutaminy a nie peptydu.

BRUTUS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Brutus coś pokręciłeś. Glutamina pomoże w zahamowaniu katabolizmu po odstawieniu kreatyny. Moja rada jest taka: jeśli stać Cię na używanie glutaminy zarówno w trakcie cyklu kreatynowego jak i przynajmniej 2 tyg. po nim, to tak właśnie rób. A jeśli masz mało glutaminy, to radziłbym Ci wziąć ją po cyklu, czyli w okresie wzmożonego katabolizmu. A Brutus ma rację - tylko 100% glutaminy bez peptydu.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Napisałem że glutamina nie pomorze po zakończeniu cyklu kreatyny gdyż powstrzymuje ona katabolizm, a straty masy którą się przybrało na kreatynie nie mają wiele wspólnego z katabolizmem i podzielam zdanie jeżeli stac go na wiecej glutaminy to niech ją kontynułuje przez jakis czas po zakończeniu cyklu kreatyny.

BRUTUS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak ma kase to niech bierze przez cały rok.

bez różnicy, czy weźmie z kreatyna, przed czy po.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha - jezeli podczas sesji nie bedziesz ćwiczył to nie bierz nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Myśle ze z żartami to powinieneś się wynieść do szatni asid

Co do glutaminy to możesz ją zacząć brać poprostu tydzień póżniej niż kreatynę.

BRUTUS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a widzisz gdzieś coś śmiesznego? może cos przeoczyłem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ktory Gainer lepszy?Poradzcie

Następny temat

Kreatyna+HMB raz jeszcze (ogolnie:)

Wiecej