SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glukoza-tak czy nie???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1847
Cześć wszystkim.
Mam problem.Chciałem zaczac cykl kreatyny,ale nie wiem w czym ja rozpuszczac? czy w wodzie z glukoza czy w soku winogronowym.
Miałem zamiar uzyc glukozy ale słyszałem ze mozna miec po niej cukrzyce??? hmm dziwne.
Teraz juz nie wiem wszyscy chwala gluzkoze a tu takie cos,
no coz nie jest to takie byle co dlatego chciałem sie Was spytac jak to jest.
Jezeli glukoze to czy moglibyscie napisac przy okazji jak Wy uwazacie ile jej brac do jakiej ilosci wody i kreatyny

Thx,pozdrawiam wszystkich.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
fakt ze glukoza powoduje wyrzuty insuliny w organizmie ale przez te kilka tygodni raz na jakis czas co sie cykl robi to tak zaraz cukrzycy nie dostaniesz, ja wole glukoze

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 312 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3237
Glukoza koniecznie
najlepiej 20g na 5g kreatyny

pozdrawiam

Johnnie

pozdrawiam

Johnnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz też rozpuszczać kreatynę np. w CARBO PUR HI- TECA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Slyszalem ze kreatyna z domieszka glukozy dziala lepiej. Za kilka dni zaczynam nowy cykl. zobaczymy jaki bedzie efekt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cukrzycy na pewno nie dostaniesz bo jak miałem 15 lat to
miałem dojście prosto ze szpitala.
I ładowałem w siebie ile sie da czyli jedną taką kroplówe na dzień.
Jedyne co mi było to byłem strasznie senny.(=_=)zzZZZ
NO ALE CÓŻ BYŁEM MŁODY I GŁUPI!!!(@_@)

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5479
Glukoza moim zdaniem nie potrzebna ))

Sloniu

Największe dobro nosi pierwiastki zła i największe zło nosi zarodki dobra.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1078 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5820
Słoniu nie dezorientuj koleasia.))

Glukoza jak najbardziej..za 2 zeta masz tyle w 4-5 sokach każdy po 4-5 zeta.Prosty przelicznik.
Rozpuszczasz ją razem z kreatyną z 0,5 litrem wody i łyk.

Zęby cię bolą?Zjedz snickersa,popij colą.
Pozdro)))

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1208 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5942
cukrzyca od podawania glukozy z kreatyna?-nonsens.przeciez wszystko to,co spozywamy powoduje wyrzut insuliny.tylko,ze jedne produkty robia to lepiej,a inne gorzej.zdolnosc ta,okresla tzw.indeks glikemiczny.insulina jest potrzebna kreatynie do wlasciwego nasycenia komorek miesniowych.niestety podana bezposrednio moglaby byc niebezpieczna dla zdrowia[cukrzyca],dlatego wymyslono inny sposob,naturalny-podawanie weglowodanow prostych.a jakich?ano takich,ktorych indeks glikemiczny jest najwyzszy,a w takim porownaniu glukoza[dekstroza],okazuje sie najlepsza![wg indeksu jej wspolczynnik=100,a np.soku owocowego=59].skoro wiemy juz,po co nam wyrzut insuliny oraz co do tego celu nadaje sie najlepiej,pozostaje problem ilosci glukozy do porcji kreatyny.wyniki badan prowadzonych na diabetykach,mowia o dawce ponad 90g,jednak wg firmy nalezacej do topowych w ostatnich latach[muscletech],wystarczy 75g glukozy na jedna porcje kreatyny.osiagamy w ten sposob zamierzony efekt,bez nadmiaru zbednych cukrow,mogacych[wg sceptykow]zamienic sie w tluszcz.aha!do takiej porcji 0,5l wody do popicia.



Zmieniony przez - hardgainer w dniu 01-06-24 04:25:41

" LIVE AND DIE IN THE SQUAT RACK ! "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

glutamina vs. HMB

Następny temat

Soja zamiast kreatyny...?

Wiecej