SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glowa boli OKRUTNIE!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez dE^SiRE z działu Fitness.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam prosbe o przeniesienie tego do dzialu Zdrowia gdyz tam zapostowac nie moglem bo nie mam abonamentu. No chyba ze ktos tutaj moze udzielic mi jakiejs rady.
Otoz mam nastepujacy problem. Podczas seksu/masturbacji zaczyna mnie okrutnie bolec glowa (bol jest nie do zniesienia i ochota przechodzi ) jest to bol falowy w skroniach.
Co mozna na to poradzic?? (moja kobieta sie zaczyna skarzyc!)
P.S mam 19 lat
P.S2 w czasie gdy to robie nie wale glowa o szafke (to takie wyprzedzenie odpowiedzi jakis humorzastych)
P.S nie przenoscie do Humoru (pls!) bo problem jest powazny (przynajmniej dla mnie)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
zmierz cisnienie swoje !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4424 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Kanarek dobrze prawi.
podczas podniecenia przyśpiesza akcja serca, co powoduje wzrost cisnienia krwi, a jesli "chorujesz" na nadciśnienie to dodatkowy wzrost może powodować takie dolegliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
zmierz ciśnienie !
ile ważysz (przy jakim wzroście)
czy masz problemy zdrowotne / czy zdazaja sie bóle głowy , czy reagujesz na zmiany pogody

jesli jest ok to
możesz spróbować przed seksem/masturbacją filiżankę kawki/herbatki

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
hmmm Boofi - jesli to nadcisnienie - to skad rada nt kawy etc ?
czysta ciekawosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
maniak kawki chce znać jeszcze więcej argumentów przemwiających ZA dobrodziejnym działaniem kawy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
gdzieś mi sie obiło że na głowę pomaga - oczywiście w zaleznosci od csnienia - jak wczesniej napisałem !!
kofeina działa na naczynia a mianowicie je rozkurcza (choc todziłanie jest czesciowo hamowane ) działa tez niestety na serduszko - choć stopnień jest niewielki - oczywscie w zalenoosci od dawki !!
chyba teobromina byłaby lepsza - działa najsilniej na naczynia ...
teofilina natomiast rozkurcza oskrzela (oczywiscie to co powymieniałem to działanie najsilniejsze !! jakie maja te zwiazki - odnosząc sie do ludzkiego organizmu !! )
tak wiec jakaś herbatka czy kawka (mowie omałych dawkach) !!
cisnienia na bank nima jakiegos wysokiego , chłopak pewnie młody (jeszcze brak mi danyc-chyba ze ma w profilu !! ..
1

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
no i co ze mlody - akurat to ni ema znaczenia imo
ja tez jestem mlody a ostatnie mierzone bylo 145/95 okolo (niedokladny pomiar)
a nie mialem stycznosci z koksem itd

duzo jest mlodych nadcisnieniowcow boofi

ale dzieki za wyjasnienie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
145/95 hmm nieładnie
-stres , za duzo soli
ja mam zwykle max 140/90
ale to i tak jeszcze nic ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
bez stresu
sol kontroluje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
ale soli max 5 gram dziennie ( we wszystkim)
a w za wysokiem cisnieniu to i zero
waga...
1

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Samoopalacz, ciemny brąz

Następny temat

rozwarstwiajace sie paznokcie

WHEY premium