SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gino?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1296
Czy możliwe jest, że po 3 strzale 100mg propinatu pojawiły się pierwsze skutki ginenkomasti? Mam takie wrażenie, że coś się zaczyna robić, albo to tylko przewrażliwienie od czytania tych wszystkich artów itp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3774
Odrazu efektów nie będzie ale powinno pomudz nolva zatrzyma rozwój choroby ale guzek bedzie jeszcze przez długi czas

greg293

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 192
wmawiasz sobie

CENNIK STERYDÓW GG LUB WWW Z PROFILU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 709
Jak pojdzie mleko ,to Cie wydoje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1296
Kurcze, bez żartów. Odczuwam lekki ból lewego sutka, do tego robi się taka faldka u dołu sutka, która jest nieco twardsza od skóry w prawym sutku. Nolva pomoże jeszcze jeżeli zacznę brać? Jakie dawki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 213
Mam podobny problem tylko że ja zrobiłem 5 strzałów po 50 mg, nawet rodzina zauważyła że mam powiększone sutki, ale mnie na razie nic nie boli, grudek też nie mam. Profilaktycznie daję od dzisiaj tamofixen. Miejmy nadzieję że to tylko przewrażliwienie. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1296
A jakie dawki brać nolvy? Zacząć jakimiś większymi i jak długo brać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3774
Ja miałem na cyklu problemy z gino wiec zrób tak poczekaj jeszcze trochę i badaj suta co jakiś czas ale nie co 5 min jak ja to robiłem bo wtedy sut sie ci powiększy przez te ciągłe macanie i będzie to naprawdę wyglądało jak gino jak wyczujesz twarda kulkę pod sutem bolącą swędzenie i pieczenie to tez objaw jeżeli to nie jest urojone u mnie swędzenia i pieczenia nie było jeżeli masz już gino to napewno to wyczujesz wtedy działaj coś w tym kierunku

greg293

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Nie ma na co czekać, jak boli to jest gino i koniec. I tak po 100 propa jest to jak najbardziej możliwe. Uderz nolva 40 pierwszego dnia i pozniej przez tydzien 20, mozesz sprobowac zejsc na 10 do konca cyklu...jak znowu zacznie cos sie dziac wroc na 20.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3774
Nie jestem zwolennikiem nolvy ale jeżeli masz obawy to daj nolve przez pierwsze dni po 40-60 mg aż objawy ustąpią(ból,swędzenie,pieczenie) potem zejdź na 40mg ed i potem jeszcze na 20mged aż do dawki 10mg dziennie aż do końca odbloku teoretycznie powinno pomudz .Ja zrobiłem tak ale miałem wrażenie że nie działało stosowałem tez wit b6 ale dopiero gdy zwiększyłem dawkę zincas forte pomogło tak więc może ta rada tez sie przyda pamiętaj że leczenie nolvą nie można przerywać jeżeli sie zdecydujesz na to to musisz ciągnąc aż do końca oczywiście tamox też trochę osłabia działanie towaru

greg293

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1296
A więc pora kupić nolve. Bóle te nie są jakieś straszne, to raczej jakieś dziwne uczucie ciepła przy sutku, czy coś w tym stylu, poczekam jeszcze troszke jeżeli zacznie się dziać coś bardziej poważnego wtedy wezme 40mg, potem 20mg do końca cyklu. Zincas frote łykam codziennie po 5 pastylek na wiecżór tk. 75mg czyli dość sporo cynku jak na moją wagę - 80kg. O witaminie B6 też coś pomyśle. Pozdr
P.s. jaką mam pewność, że nolvadex to wyleczy a nie pogorszy sprawy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Miałem podobnie, też czekałem i były tylko gorzej. Tamox nie zaszkodzi, a pomoże. Jeżeli nie bierzesz do tego deci/npp to nie masz co się martwić, że to progesteronowe i tamox załatwi sprawę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

eca+ saa ?

Następny temat

TESĆ - jest różnica ?

WHEY premium