SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gino

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
W listopadzie mialem usuwane gino. Jestem zadowolony. Ale jakos ostatnio wymacalem jakby gruczoly ale nie pod sutkami, tylko po.ich zew stronie. Leci test I Deka. Czy to mozliwe, ze to wraca gino?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Za dużo tam macasz...

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Wlasnie nie macam. Nie mam paranoji. Po prostu czuje tam twarde zgrubienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14527
To, że za dużo macasz to raz , a dwa to pytanie gdzie wycinałeś i czy chirurg wyciął cały gruczoł, niektórzy nie wycinają całego i jest ,,szansa'' ,że coś może odrastać. Tyle mogę napisać jako laik śledzący temat będą sam już jakiś czas po wycięciu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Z tego co mowil to mial wyciac wszystko, zeby nie powrocilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699307
No to może nie wyciął wszystkiego bo się spieszył na obiad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93248 Napisanych postów 362738 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664004
Jest taka możliwość
Chyba że to jakieś zgrubienie po wycinaniu
Jeśli nie to zawsze możesz "reklamować"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
jak nie zgubił paragonu %)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Poczekam jeszcze z tydzien I pojde na usg. Kurr mam nadzieje, ze to tylko zgrubienie bo nie chce znowu byc ciety I odstawiac trening. Jak T I D ladnie sie rozkrecaja hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
Sam to mam, to są zrosty twarde tkanka się przykleiła do mięśnia i tak już zostanie. Możesz je ponownie usunąć, ale jak masz sklonnosci to wrócą z powrotem. Dla pewności USG, ale na 99% nie wykaże gruczołu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblokowanie po Testosteronie Enanie, konkretny przykład.

Wiecej