SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gino

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Tez moze byc. Ja jak odpalilem ponad trzy miesiace temu to co prawda bylo zalzenie 3dt pauza 3dt. Ale szkoda mi towaru bylo i w praktyce ten dnt wypadal raz na dwa tygodnie . Tak sie ostanio ch**owo czulem, ze obwinilem e2. A jest w normie. I od 1 cz zaczolem jechac fbw 3*w i jak nowo narodzony . IMO miesien sie zregeneruje, stawy zaleznie od towaru dadza rade ale uklad nerwowy dostaje po piz... a o tym sie zapomina.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Czy od letro lub cab mozna dostac wysypki na twarzy? Bo wlasnie jakos zaczelo mnie wysypywac. Mam tez w mieszkaniu pieska od tygodnia. I nie wiem w czym szukac przyczyny. Jakies porady?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18439 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205458
Na ulotce letro jest napisane ze moze wystapic wysypka

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
I ch** wie teraz. Nigdy psa w mieszkaniu nie mialem. Ale kontakt z nimi mialem. Wiec to moze bd letro. Nie mam pojecia. Moze kupic cos od uczulenia?


Zmieniony przez - Teodorrr w dniu 2017-06-13 19:23:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Uczulonym jest sie tak na prawde na roztocza bytujace na pieselu nie na siersc i sporadyczne kontakty moga nie dac reakcji alergicznych. Wiec jak piszesz ch** wie teraz.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Facetka z apteki doradzila, zebym najpierw sprobowal calcium z kwercetyna. A jak nie pomoze to jakis lek. Zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Moze sprobowac narazie wapn do 2g ed i 50mg cynku na noc? Co jeszcze moge dorzucic? A jak nie pomoze to lekarz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18439 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205458
Jesli wysypka jest na tle alergicznym to 1 g wapnia spokojnie wystarczy

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Przy wysypkach miejscowych najczęściej trzeba mieć kontakt bezpośredni zaatakowanego miejsca z alergenem czyli musiał byś łasić się do psa. Inaczej może to być tez pokarmowa ale tu najczęściej występuje tez biegunka.. A jeśli wysypkę dostałeś na twarzy w okolicach ust i szyi to na 90% od leków..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Najwiecej dookola ust. W innych czesciach tez jest. Dawalem sie suni lizac po twarzy wiec mozliwe, ze to jest wina. Wrzucilem wapn, cynk i aleric. Jak nie pomoze to lekarz :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na siłę, definicję - dla dziadka

Następny temat

Zakończyć czy przedłużyć

WHEY premium