SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia zabieg (kilka pytań)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3713
Witam, mam 16lat i mam kilka pytań odnośnie ginekomasti. Od zawsze byłem otyłym dzieckiem i zawsze wstydziłem się swojej klatki piersiowej. Myslałem, że to zwykły tłuszcz który da się spalić jednak się myliłem. Za tydzień ide z tym do endokrynologa, rozważam zabieg redukcji ginekomasti i mam w związku z tym kilka pytań:
1)Czy podczas zabiegu można zmniejszyć sutki?
2)Lepiej zrobić zabieg mając 25%bf czy 10%? (chodzi mi o jakość efektu)
3) Czy po zabiegu będę mógł stosować dietę na masę nie martwiąc się tym że ginekomastia może powrócić?
4) Czy w każdym przypadku ginekomasti można doprowadzić klatkę do normalnego wyglądu?

Redukjca [ON] BF% 23,7-14

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Jest masa postów/opinie/relacji z zabiegów/opisów/badań itp... Poszukaj w archiwum.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25
1)Czy podczas zabiegu można zmniejszyć sutki?

Jak to mozna ??? Jak dopłacisz to moze zmniejszą A tak naprawde to naturalnym jest ze jak wytniesz gruczoły to sie zmniejszą.

2)Lepiej zrobić zabieg mając 25%bf czy 10%? (chodzi mi o jakość efektu)

Napewno lepiej przy 10 %, ale tutaj nie jeden robił przy 30 %. 10 % to nie łatwa sprawa

3) Czy po zabiegu będę mógł stosować dietę na masę nie martwiąc się tym że ginekomastia może powrócić?

Gino nie wroci jezeli zrobi Ci to dobry lekarz i wytnie cały gruczoł ( np. Rylski ), ale z lipo jest roznie, trzeba uwazac w kazdym razie.

4) Czy w każdym przypadku ginekomasti można doprowadzić klatkę do normalnego wyglądu?

Nie takie cuda lekarze robili. Jak zmasakrowane twarze doprowadzają do porządku to cycek Ci nie doprowadzą ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odcisk czy cos innego xF ?

Następny temat

Stres

WHEY premium