SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Ginekomastia - pomoc

Wysłana -
Dokladnie tak jak mowisz:)
Wysłana -
No i trzeba dać sobie trochę cierpliwości , także spokojnie robić swoje i przybliżać się do celu
Wysłana -
Odświeżam. Przemyślałem sobie dokładnie to co pisaliście i bardzo Wam dziękuję za podsunięcie racjonalnych myśli, w następnym tygodniu planuje udać się do endokrynologa. Mam natomiast pytanie, czy zabużenia w mosznie (usuwana torbiel oraz żylaki) moga mieć wpływ na powstawanie ginekomastii?
Wysłana -
@REFF
Wysłana -
Taki pytanie najlepiej zadac endokrynologowi ;)
Wysłana -
Miales byc u endo, więc było pytać . Dość specjalistyczne pytanie. Moim zdaniem teoretycznie mogło.


Zmieniony przez - WnMPapa w dniu 2017-07-24 11:21:37
Wysłana -
Udaj się do specjalisty przez internet i tak się nie wyleczysz.
Wysłana -
Najpierw spróbowałem swoich sił u lekarza rodzinnego - dostałem skierowanie, ale zostało mi oświadczone, że mogę sporo czekać. W moim małym miescie jest poradnia endokrynologiczna, ale tam mozna wykonać bardzo małą ilość badań, polecono mi Kielce i Kraków (tam też ide studiować, więc może coś tam się uda). Lecz póki co, chciałbym nadal z tym zawalczyć i spróbować się coś dowiedzieć. Myślicie, że warto iść z tym skierowaniem (podejrzenie ginekomastii) do poradni endokrynologicznej w moim miescie mimo wszystko? Czy może lecieć prywatnie od razu?
Wysłana -
Jeśli ci mocno zależy, żeby jak najszybciej się zająć i masz możliwość to oczywiście prywatnie, a przy okazji zapisać się na nfz.
Wysłana -
Xus12
Myślicie, że warto iść z tym skierowaniem (podejrzenie ginekomastii) do poradni endokrynologicznej w moim miescie mimo wszystko? Czy może lecieć prywatnie od razu?


zawsze warto nawet żeby zasięgnąć innej opini, ale jak wspomniano wyżej możesz czekać bardzo długi czas jak masz możliwość wybierz się prywatnie
Strona 3 z 3
Dodaj odpowiedź