SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia - najprawdopodobniej problem ze zbiciem estrogenu

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 5009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 979
1. WIEK: 18
2. WAGA: 84
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 40,5
-klatka: 110
-udo: 60
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3
6. DIETA:
-białko: 2
-węglowodany: 5
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: ruska meta 100 i po 6mies 130balkan
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: meta balkan ponad 1mies temu
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:


Witam. Na wstępie chciałbym powiedziec, ze od początku mojego problemu przeczytalem juz wszystko i nie mogę znaleźć odpowiedzi. Czytam codzinnie, a niektore posty znam na pamiec. Szukam źle? Nie mam pojęcia. Dlatego chcialbym aby ktos z forum mi pomógł
Przygodę z dopingiem zacząłem wcześnie, bo nie mialem jeszcze 18lat, zmotywowali mnie koledzy, ktorzy juz w wieku 16lat mieli za sobą przynajmniej jeden cykl. Wszedlem na mete, poniewaz wydawała sie wtedy najbezpieczniejszym rozwiazaniem.
Ostatni cykl 130tabs mety balkan 10mg 30ed (przez 4 dni na szczycie 40ed, nie mam pojecia po co - z glupoty) skonczylem i zapakowalem clomid. Moje libido bylo zerowe (teraz domyślam sie, ze nie przez zablokowanie testosteronu, a najprawdopodobniej przez duże stezenie estrogenu).
Na start clom 150, 100 i pozniej przez 10dni po 50. Chcialem sie dobrze odblokować i skonczyc z tym na pare lat i byc dobrze odblokowanym, zebym progressowac juz po cyklu.
Skonczylem odblok i po ok tygodniu poczulem pod jednym sutkiem guzek. Nie swedziało, jedynie przy dotykaniu odczuwalem ból. Czułem sie wtedy bardzo źle, stan depresyjny itp. Nie przypuszczalem ze bedzie to gino jednostronne.
Myslalem ze jeszcze sie nie odblokowalem, wiec wszedlem na 5dni cloma 50ed, jednak po paru dniach zdalem sobie sprawe z powagi sytuacji i zakupilem tamox
Jem go juz ósmy dzien po 40mg i sytuacja z moim sutkiem jest taka sama. (A nawet gorsza)Badania będę robil dopiero za chwilę, bo mialem ostatnio zapowiedziany spory wydatek i jestem bez pieniędzy
Co w takim razie mam sprawdzic? Estrogen? Co jeszcze?
Macie jakieś porady co do tego?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668766
Prolaktyna i progesteron, bez badań to kiepskie takie wprowadzanie na ślepo leków. Lecz tutaj na 90% będzie to od e2. Minusem tamo będzie mocne zbicie e2 to pewnie test poleci.
Spartoliles sprawę trochę i będą wydatki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 979
Dzięki wielkie za odpowiedź.
A czy po takim czasie i dawkach e2 nie powienien juz spsc? Mam lekką retencje wody, dlatego najprawdopodobniej to estro. Jednak czemu tamox nie robi roboty?
Wiem, ze bez badan ten temat nie ma sensu, ale jednak wole spróbować się dowiedziec czegos, a dopiero w poniedziałek zrobie badanie i uzupelnie temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668766
Do tego badanie testa, Lh, Fsh aby sprawdzić czy pct się udało

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 979
Z czego patrzylem na ceny troche za to wszystko wyjdzie :/ czy są konieczne badania zwiazane z pct, skoro meta nie blokuje jakoś bardzo i raczej na pewno po tylu tabsach clomidu sie odblokowalem?
Tak jak mowilem, cienko teraz u mnie z pieniedzmi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668766
a kto ci powiedział że meta nie blokuje??? a wystarczyło wydac wcześniej 50 zł na krzyż przed pct ,możesz nie robić badan oczywiście lecz czy się odblokowałeś czy nie wyjdzie ok 4 tyg po odstawieniu clomidu

jedyny twój plus to ze jesteś młody i organizm powinien sobie poradzić sam , tylko czy zajmie to miesiąc czy pół roku to już inna sprawa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Za sterydy sie chcialo brac,mete za paredziesiemat zlotych kupilo a na podstawy pieniedy brak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668766
ten sport nie jest tani a już zwłaszcza zabawa z saa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Przecież on jadł ruska metkę to odbloku nie trzeba
Ach ta dziesiejsza młodzież
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 101 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8045
Smanok

zmotywowali mnie koledzy, ktorzy juz w wieku 16lat mieli za sobą przynajmniej jeden cykl.


Nie wierzę
I co mieli po cyklu te 36 w łapie? Ciekawe jak tam dieta wyglądała u nich i u ciebie
Bez badań nic nie zrobisz i pieniądze trzeba mieć, dlatego nie bierze się nic gdy nie ma się pieniędzy. Naturalnie najwyżej zrezygnujesz z jakiś supli, produktów a towaru nie możesz przestać brać bez kosztów. Mi z jedzeniem wychodzi 1200-1500zł miesięcznie ale ze mnie to jest mega amator tego sportu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 979
Czy cos źle napisalem? ZROBI m odblok, a na forum kazdy mowil, ze po metce 8 clomow starczy. Faktycznie nie zrobilem badan, ale jednak zrobiłem pct
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Recenzje spalaczy

Następny temat

co to za firma??

WHEY premium