SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia - najprawdopodobniej problem ze zbiciem estrogenu

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 4989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jesli masz ktorys z ia wymienionych wyzej odkladaj tamox i laduj tamto jesli symex pol tabl co 3-4dni a jesli ari to 1/8 tabl jesli uda Ci sie tak mnoej wiecej podzielic co drugi dzien jesli nie to daj 1/4 pon/sr/pt
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 979
Nie mam ich, ale zaraz zamówię. Powinny przyjść w czwartek/piątek. Dla pewności, czy mówimy o tych samych produktach - ari Anastrozolum ARIMIDEX, sanox - Exemestane AROMASIN. Który z nich wybiorę jest obojętne, tak? Uważasz, że oba dadzą efekt w przeciwieństwie do tamoxa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93260 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
tamox nie obniżył e2 ?od kiedy jesteś na tamoxie?nie wiadomo jak test lh i fsh ,nie wiadomo czy jesteś odblokowany
teraz jeśli nie jesteś odbokowany odstawisz tamoxa dasz aro to zbijesz e2 nisko albo do zera i to pociągnie za sobą testa w dół
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 979
Podczas pobierania krwi byłem około 10 dzień na tamoxie 40mg ed. No niestety poleci testo w dół, ale chyba z czasem wróci co nie? Apropo wracania, jak sprawa ma się z e2 po ari? Co zrobić, żeby po zejściu znów nie wyj**ało? Dawka 1/8 tabl raz na 2 dni to nie za mało? "Większość badań medycznych wykazała, że zauważalne efekty po arimidexie u mężczyzn występowały przy dawkach 1 mg na dobę (jest to dawka raczej optymalna, biorąc pod uwagę chociażby wpływ poziomu estradiolu). Jednakże dla cyklu sterydowego czy optymalizacji poziomów hormonu stosuje się też niższe dawki, począwszy od 0,25 mg co drugi dzień do około 0,5 mg / na dobę."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 979
A i jeszcze co do progesteronu, bo w sumie jest dość wysoko. To przez e2 tak się podniósł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93260 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
progesteron jest dobrze , brakuje kilku badań nie wiadomo czy ty jesteś ogólnie odblokowany
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 979
Po ari zrobie badanie jeszcze raz, ale wszystkiego. Odpowiedz mi jeszcze na poprzednie pytania o wracaniu estro i dawkowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93260 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
dlaczego chcesz cos robić od tyłu?? jeśli nie jesteś do końca odblokowany i dasz kolejne ia mocniejsze ubijesz e2 nisko i automatem testa i będzie blok na amen
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 979
W sumie fakt. No ale każdy mówi, że po metce 8 tabs cloma starcza. Ja zjadłem 20. Wiem, że badania to grunt, no ale jednak meta słabo blokuje. Poza tym nie mam badań przed (wiem, głupota), więc jak mam wiedziec czy jestem odblokowany? Po mecie raczej nie zablokuje mnie do tego stopnia, zeby było to widoczne gołym okiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93260 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
twoje teorie nie maja pokrycia w rzeczywistości , ja się tutaj wycofuje z doradzania bo jak nie znam odpowiedzi to się nie wypowiadam
a jak mam komuś pomóc być może sobie bardziej zaszkodzić to tym bardziej
a u ciebie to jest opcja nr 2 jak dla mnie ale może się mylę ,zdrowia i z fartem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Recenzje spalaczy

Wiecej