SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia - Walka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2273
Witam, jeśli ginekomastia jest spowodowana dużą ilością prolaktyny lub po prostu hormonów to czy jeśli w pierwszym przypadku zbije prolaktyne do normy lub w drugim przypadku ureguluje hormony to czy gino po czasie zniknie, ten cały guzek?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2273
Mateusz4949
szczerze zdziwił bym się jakby refundowali zabieg usunięcia lipomastii bo jest to chyba jedynie kwestia estetyczna a nfz nie zajmuje się wyglądem estetycznym pacjentów chyba że udowodnił byś że lipomastia doprowadziła w twoim przypadku to choroby psychicznej i jedyną metodą leczenia będzie zabieg usunięcia lipomastii. Nie patrz ile ważysz tylko na % bf bo można ważyć 100kg i mieć 4%bf a można ważyć 50kg i mieć ponad 20%bf


Patrzę na ciało głównie, ale skoro waga leci to tłuszcz też powinien raczej.

Co mogę jeszcze zrobić w tym temacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Masz postawioną diagnoze przez lek na podstwie badań?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 216 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13921
Proponuję zrobić pierw badanie USG, później będziemy myśleć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2273
krzykacz
Masz postawioną diagnoze przez lek na podstwie badań?

Nie. Byłem u lekarza, dopiero będzie usg i badania krwi. Tylko jestem ciekaw tego o czym pisałem wyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2273
Sotek497
Proponuję zrobić pierw badanie USG, później będziemy myśleć

Jestem po prostu ciekaw czy zostaje operacja czy można pozbyć się guzków całkowicie regulujac hormony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Więc nie martw sobie tym głowy teraz, tym bardziej nie uskuteczniaj autodiagnozy. Jesteś przed bad diag więc poczekaj na wyniki.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dokładnie tym bardziej że co do odpowiedzi na Twoje pytanie ma między innymi Twój wiek , dodatkowo skoro jesteś pod opieką lekarza to najlepiej pytać bezpośredniego jego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Jeśli jest to początkowe stadium to duża szansa, że nie będzie śladu. Jeśli już dłużej się ciągnie i jest rozwinięte, to najwyżej delikatnie się cofnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2273
Mam 18 lat, ale gino towarzyszy mi już kilka lat :/
Oczywiście, że spytam, ale wizytę mam w następnym miesiącu, a czy endokrynolog może jakby "zlecić" zabieg usunięcia gino na NFZ? Bo kasy na taki zabieg nie mam.


Zmieniony przez - Retock w dniu 2017-07-13 10:23:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Może zlecić, ale zanim ewentualnie otrzymasz skierowanie to daleka droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dokładnie + kwestia terminów na które zawsze w przypadku NFZu trzeba trochę poczekać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból przy mięśniu ramiennopromieniowym

Wiecej