SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia/ Lipomastia oba naraz ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 675
Witam. Zaznaczam że przeczytałem już bardzo dużo tematów i oto moje wnioski.

Pod lewym sutkiem (jest opuchnięty) jak macam to nic nie czuje tylko jakby wodę czy co to - wolna przestrzeń.

Pod prawym (też opuchnięty) jakby jakiegoś guzka i nie wiem co mam w końcu ;/ ???


Wiek 17lat
Wzrost 175cm 79kg (1miech temu 83) ćwiczę na siłowni 1miech i trenuje ostro. Zauważyłem że po słodyczach tylko w sobotę lub niedziele wypije jakąś czasem cole to jakby pulchną.

Byłem u znajomej lekarki i nie chciała mi dać nolvadex-u bo mówiła że to środek silny hormonalnie i bez badań lepiej żebym tego nie brał bo za młody jestem.

Myślałem nad badaniami krwi itp. ale jestem w okresie dojrzewania więc na pewno będzie Testosteron podwyższony i szkoda moich pieniędzy.


W ciągu ostatnich 3lat przytyłem troszkę bo operacje miałem itp. mało ruchu i z około 72kg do 83 przytyłem około !!! Ćwiczyć dalej aż moja sylwetka będzie dobra i obserwować sutki czy już coś robić ??? Wakacje się zbliżają a pamiętam że rok temu czy nawet 2 napewno to miałem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 675
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 301 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1285
Na te wakacje to juz nic nie poradzisz. Ja te bede miał zmarnowane, bo mam zamiar to leczyc, ale przynajmniej nastepne beda fajne :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 675
Ale podobno jak zniżę bf to zniknie ale właśnie czy nie będzie to jeszcze gorzej wyglądać ? Podobno poniżej 15%bf znika a to bardzo trudno osiągnąć ale taki sobie cel postawiłem jak będę ładnie zbudowany to wstawię fotki okaże się czy to prawda.

A dalej zadaje pytanie do wcześniejszego czy możliwe jest mieć oba ;/ ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9764
Jak najbardziej mozna i bardzo czesto sie to spotyka.

"Powstałem z nicości obrałem drogę ku wolności..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 675
aha no więc biorę się do ciężkiej pracy na siłce efektami się pochwale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 301 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1285
Idz zrob USG i bedziesz wszystko wiedział. Ja w nastepnym tygodniu ide zrobic, ale na 90 % to gino u mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 675
Ale jak usg gdzie mam iść co powiedzieć i potem komu to pokazać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 301 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1285
Sobie Masz USG i wiesz co Ci dolega. Patrzysz ze jest gruczoł to wiesz ze tego nie wycwiczysz, wiec idziesz do chirurga i mu pokazujesz czarno na białym co jest grane. Prywatnie Cie zoperuje odrazu, panstwowo niestety wygląda to mniej wiecej tak

Idziesz do rodzinnego po skierowanie
Rejestrujesz sie do endo ( czas oczekiwania 1-6 miesiecy )
Po długim oczekiwaniu wkoncu wizyta, na ktorej dowiadujesz sie ze musisz pocwiczyc klatke i z łaski dostajesz badania na hormony
Znowu czekasz 2 miesiące i jesli hormony są nie wporządku to nie wiem, ale jesli są wporządku to albo z łaski swojej wypisze Ci opinie dla chirurga ze nadaje sie na zabieg, ale spodziewałbym sie raczej lekarki w stylu "matka teresa" ktora bedzie Ci wmawiała ze jestes za młody, gino jest małe, klatka sie zapadnie, będą komplikacje itd. Wiec po pół roku wyjdziesz durny jak but. Ja dostałem skierowanie ale prawdopodobnie na wizyty za pare miechow nie pojde tylko bede cos kombinował. Przynajmniej usg se zrobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 675
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO SIE ZE MNA DZIEJE?

Następny temat

Podkrążone oczy z widocznymi żyłami

WHEY premium