SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia, wysoki estradiol w wieku 17 lat

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1086
Witajcie. Mam 17 lat i ostatnio odczułem pod jednym sutkiem guzek. Nie chciał zniknąć, więc zrobiłem badania - okazało się, że mam 150% normy estradiolu. Czy to jest normalne w tym wieku? Mam też lekko opuchniętą twarz, więc zauważalna jest retencja. W wieku ok 13 lat zdarza się mieć ginekomastie, jednak jestem o wiele starszy i w rozwoju opóźniony również nie jestem. Rozwijam się tak jak rówieśnicy.
Także finalnie - czy wysoki estradiol zdarza się w moim wieku z powodu niedojrzałej gospodarki hormonalnej, czy może to od czegoś innego?
Co do ginekomastii, nie jest ona wielka, jednak można zaobserwować na "chorym sutku" wolniejsze kurczenie się przy zmianie temperatury, lekkie opuchnięcie no i oczywiście guzek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Do jakiej ginekomastii..? Lekarz postawił taką diagnozę, czy Ty sobie postawiłeś bo się pomacałeś... Zgłoś się do swojego lekarza po dalszą diagnostyke.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1086
Do lekarza muszę czekać 6 miesięcy, a na prywatnego mnie niestety nie stać. Objawy ginekomastii się zgadzają, a wysoki estradiol jeszcze bardziej to potwierdza. Co do innych hormonów - prolaktyna, progesteron wszystko jest w normie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Poproś lek POZ o 'P' na skierowaniu, wtedy przyjmie Cię szybciej. Internet to nie przychodnia, tutaj nie stawia się diagnozy ani nie leczy. Tak więc nie stawiaj sam sobie autodiagnozy.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1086
No dobrze. A co do mojego estradiolu? Jak wyjaśnisz jego wysoki poziom?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17700 Napisanych postów 132147 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460634
Tego raczej Ci nikt nie wyjaśni dlaczego taki masz, moze inne hormony trzeba zbadać i sprawdzić ich wzajemne korelacje

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1086
Inne hormony tzn jakie? Jakie mogą wpływać na estradiol?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
w wieku 17-18lat miałem też guzek w okolicy lewego sutka, lekarz wysłał mnie na USG (żadnych innych badań nie robił). Po tym badaniu lekarz powiedział, że to tylko jakiś miejscowy złóg tłuszczu i się nie przejmować. Po kilku miesiącach sam zniknął
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w dłoni

Następny temat

Wyniki badań hormony

WHEY premium