SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gigadawki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 751 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2748
Bylem wczoraj w redakcji Muscle i po rozmowie z Naczelna zastanawiam sie,jak to mozliwe. Otoz coraz czesciej dostaja do redakcji listy od mlodych i bardzo mlodych ludzi,ktorzy w krotkim czasie zrujnowali sobie mlodosc.
Moze nie wiecie,do czego dochodza wasi koledzy w aplikowaniu sobie chemii,to ja podpowiem.
Wyobrazcie sobie,ze ilosci typu 2000,3000tabl metanabolu w cyklu,czy tez 100 strzalow omy,to nie jest rzadkosc.
I dzieje sie najgorsze,co moglo sie zdarzyc-mlodzi ludzie zaczynaja UMIERAC od koksow. Dotad uwazalem, ze poniewaz sterydy nie sa farmakologicznie silnymi lekami,nie jest latwo zrobic sobie krzywde.Nie bralem wszakze pod uwage,ze ludzie zaczna brac te leki w tysiace sztuk!
Nie chce moralizowac,ale po to jestesmy tutaj,zeby sie czegos nauczyc i swoja wiedza pomagac innym.Jezeli zatem sotkacie gdzies wokol siebie kolesia,ktory potencjalnie ma zamiar cos takiego zrobic,pokazcie mu nasze posty,niech poczyta,zanim zrobi katastrofe.
Nie pisze tego wszystkiego tylko dlatego,ze ktos umarl,pisze,bo przez takich kolesi nasz sport,nasza pasja coraz czesciej bedzie postrzegana jako zajecie swirow i polglowkow,koksiarzy i d****ii.
To co robie,to moja praca,Wy oprocz internetu mowcie o tym,co czytacie do innych,mam nadzieje, ze wspolnie zapobiegniemy chociaz w kawaleczku temu,co sie dzieje, a dzieje sie bardzo zle,bardziej niz kiedykolwiek.
Pozdrawiam i zycze zdrowego rozsadku tym,ktorzy nie biora do serca rad bardziej doswiadczonych kolegow,mowiacych,ze wazna jest pasja a nie rozmiar za wszelka cene.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciekawe , co prawda z tak kosmicznymi dawkami to się
jeszcze nie spotkałem , ale takich co w cyklu biorą po
50 zastrzyków i 700 tabsów mietka to u mnie jest wielu.
tym co mogę próbuje to wyperswadować ,ale czy jestem skuteczny ?? sam nie wiem

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Bywa i tak. Maxymalne dawkowanie z jakim się zetknąłem
to (!) facet brał 40ampułek omki NA TYDZIEŃ. 10000mg\tydz!
Takie nieuzasadnione fizjologiczne dawki to wyjątkowo idiotyczny i bolesny sposób na samobójstwo w dłuższym okresie czasu.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Aż głowa zaczeła mnie boleć.

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
U mnie w szkole jest lepek co bral ome co dwa dni, no i po miesiacu wyladowal w szpitalu. Cos tam z sercem mu sie stalo i nie mogl cwiczyc. Jednak jak wyszedl ze szpitala znowu se zapodal sterydy... nie czaje ich, tempi na maxa LOL

LOL - Laugh Out Loud (ale i tak biore 220kg na serie i tylko czasem stosuje sterydy..)

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmm az nie moge uwiezyc w to co x-men napisal,nie mowie juz o glupocie(nie za lekko powiedzialne?)ale skad ci ludzie biora na to pieniadze???100omki to 20 opakowan biorac poduwage,ze opakowanie jest w cenie 50zl wychodzi nam 1000zl do tego metka2500 srednio 60zl to jest 1500zl wychodzi razem 2500tys dajmy na to,ze przy takij ilosci dostaja na to znizke i tak kwota oscyluje w granicach 2000zl
jezeli sa to ludzie mlodzi,skad biora na to pieniadze,gdzie rodzice???!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Dobrz x-man ze o tym napisales, lecz nie wydaje mi sie aby odnioslo to jakis skutek. Kazdy z tych idiotow mysli ze jest madrzejszy, i tak zrobi swoje. Nie wiem czy moge byc autorytetem, ale jeszcze nigdy nie przekroczylem dawki 650mg tescia/tyd.

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
To sie dzieje wbrew pozorom nie tylko w polsce, tu w UK pomimo ze jest dostepnych wiele zrodel wiedzy o koksach to ludzie i tak lubia brac megadawki.
Trenuje z nami irlandzczyk ktory cwiczy od 8 lat na koksach i wyglada jak idiota, zero nog troche przypakowana gorna polowa ciala a tradzik wielkosci guzikow z windy.
W kazdym razie, mial plukanie zoladka bo wrzucil 15 anapolonow i zacza wymiotowac zolcia !?
Collosus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
tak to jest jak ktos che szybko sie wybic przed znajomymi i nie tylko przed laskami i tak dalej wpierdzieli sobie nie wiadomo ile koksu a potem nie dziwne ze siada serce wotroba trzusta nie raz bylem swiadkiem ze cos tam komus siadlo opowiem wam takom malom historyjke to bylo 4 latka temu przed wakacjami znajomy taki moj zaczol kuracje i bral nie wiadomo ile tescika i metki i jeszcze tam cos chodzil napuchniety jak burak z ciogu miecha zalapal 30 kilo jakos tak a puzniej za niedlugi czas wylondowal w szpitalu na chirurgi bo siadla mu czustka a jak otworzyli organizm to z czustki nie zostalo nic i nie bylo wiadomo czy przezyje wogle operacje a jak zobaczyli co tam jest to zaraz zaszyli spowrotem i tak sie konczom mega dawki koksu

[_^AjAk^_]

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Niestwety taka jest mentalnośc młodych napalonych na "szybkie mięśnie" ludzi.Pójdą na siłownie zobacza wokół siebie większych,silniejszych i "imponujących" w pewnym środowisku ludzi.Co robi wtedy młody człowiek? A nio zaczyna pytac co i jak czemu oni wyglądają jak ci panowie z magazynów zachodnich dla pakerów?? I wtedy jakiś "głos" podpowiada że istnieje coś takiego jak sterydy i że to "skraca" droge w znacznej mierze do upragnionej sylwetki.
Nikt nie mówi o skutkach ubocznych tylko każdy zachwala ile to nie złapał na metce kilogramów i ile to nie wycisnął n klate.Jeśli ktoś jest rozumny to najpierw zanim weźmie popyta zapozna sie z jakąs literatura albo opinią naprawde fachowych i mądrych ludzi.Niestety często dzieje sie tak że młody człowiek słysząc że jego starszy kolega wziął 100 metki i 10 zastrzyków omki i jest duży, zaczyna myśleć hmm ja będe lepszy wezme 2,3,4 razy tyle więc analogicznie pewnie tyle razy bede silniejszy i większy! Tak własnie myśli większość dzieciaków którym ktoś tam gdzieś coś krzyknął o sterydach.I potem dzieje się to o czym napisał x-men. Duże dawki po paru cyklach już nie przynosza rezultatu w przesyconym organiźmie, a taki człowiek zamiast pomyśleć i zreobić dłuuugą przerwę od brania podwaja ostatnią dawke i tak sie koło zamyka.Zamyka sie na 1000 tabletek i dziesiątkach strzałów w jednym cyklu.....cyklu często trwającym pare miesięcy.

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
u mnie w miescie goscie po 2 lata jechali na sterydach ... bez przerwy....
niezli? dawki 1000 mg omy bna tydzien przez 2 lata mniej wiencej!
po roku kazdy z nich byl juz po jednym zawale ,niektorzy mieli juz po 2 zawaly... i dalej koksują
jestem ciekawy tylko ile jeszcze lat pozyją... 1 rok 2 lata?
no coż glupich nie sieją... sami sie rodzą :/
sukces ale nie za tak wysoką cenę.

HARDCORE PRIDE!
przed zmianą nicka LPA 3878, LWA 173.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol-Depot

Następny temat

receptory

WHEY premium