SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gi dla kobiety

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 229
Hej wszystkim :)
Chciałabym kupić swoje pierwsze gi do bjj. Szukałam trochę w internecie i damskich gi jest bardzo mało. Zastanawia mnie czy męskie byłoby dobre i czy by się bardzo różniło od damskiego. Bardzo spodobało mi się czarne x2 firmy Manto, ale właśnie nie wiem czy na babę będzie dobre. Jeśli tak, to mam jeszcze dylemat jaki rozmiar brać, bo mam 174cm wzrostu waga 77kg i w pasie ok.100cm, uda też trochę grubsze, a jeszcze przy doborze rozmiaru zmyla to, że stroje się kurczą w praniu. Proszę o poradę:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 327 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15872
U nas wszystkie babki maja meskie GI :) Za dlugie bedzie ci tylko przeszkadzac, bedzie mozna wykonac duszenie przeciwnika w kimonie :P W obwodzie wez sobie troszke luzniejsze zawsze dopniesz pasem, jakby co.
1

Hard work beats talent when talent doesn't work hard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
W każdym większym mieście jest sklep w którym można kupić gi. Podejdź przymierz i zobaczysz :) chociaż tak jak wyżej wydaje mi się że większość dziewczyn ćwiczy w ,,normalnych".
1

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worek treningowy :D

Następny temat

ksiazeczka wojskowa - za granica

WHEY premium