SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gi BJJ

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 188
Chcę zakupić kimono, waham się pomiędzy dwoma modelami:
- Manto NEO białe [http://www.mantoshop.pl/product-pol-1111-MANTO-NEO-BJJ-GI-biale.html]
- Manto VICTORY niebieskie [http://www.mantoshop.pl/product-pol-882-MANTO-VICTORY-BJJ-Gi-niebieskie.html]

Neo ma większą gramaturę, chociaż w Victory też jest wystarczająca. Zastanawiam się czy na kolorze niebieskim za chwilę nie będą przetarte na biało kolana, bo jak wiadomo sporo im się obrywa na treningu (a jak już się przetrą to chyba nic się na to nie poradzi). Na białym nie byłoby tego widać, ale znowu cały strój będzie szarzał i trzeba będzie wybielać (ale przynajmniej da się to ratować). No i Victory jest droższe więc może lepsze? Victory ma ten plus że ma rozmiar A1L (mam 180cm, 64kg), więc trochę lepiej niż A1 bo dłuższe nogawki.
Co sądzicie, który model wziąć?
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1811
A nie lepiej kupić u instruktora ? napewno u niego da się zamówic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 188
Taki mam zamiar, dlatego firma Manto bo mamy zniżkę klubową. Tylko nie mogę się zdecydować na któryś model.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27406
Rozmiar jest bardzo ważny. Sam jestem wysoki i chudy. Od 8 miesięcy mam inceptora 2.0 od ground game. Niestety nie ma on rozmiarów A1L, A2L itd. Dlatego ja bym brał Vctory.

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 188
Wypowie się ktoś jeszcze?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widać mało tu osób trenuje te słabe bjj :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UKS Barbakan

Następny temat

Praktyki studenckie. Pomoc instruktora karate

WHEY premium