SFD.pl Po 35 roku życia

Dodaj odpowiedź

Ghorta - Konkurs Krata Na Lato 2017

Wysłana -
Do konkursu zgłaszam się żeby złapać trochę motywacji, bo ostatnio mam fazę "nie chce mi się i na cholerę się męczyć", więc konieczność prowadzenia dziennika i ogarnięcia przez to michy i treningów na pewno mi się przyda.

Kraty nie mam i na koniec konkursu też nie przewiduję, ale coś tam się powinno udać zrzucić z wagi.

Mój poprzedni (ostatnio raczej niezbyt aktywny) dziennik jest tu: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html

Zaczęłam od wagi 110+ kg, zeszłam do 91 kg i na tym poziomie się zatrzymałam, a potem mi się przez kilka miesięcy nie chciało pilnować diety, co w połączeniu z siedzeniem na d... (bo wirus, bo kontuzja, bo leń....) spowodowało powrót kilku kg. Stan obecny widać na zdjęciach poniżej - jest co redukować.

Miałam plan połączyć bieganie i trening siłowy, ale na razie mam upierdliwą kontuzję prawej stopy, także bieganie będzie musiało poczekać na lepsze czasy - zostaje odkurzyć sztangę po kilkumiesięcznej przerwie i przeprosić się z ergometrem wioślarskim.
Ponieważ wracam do treningu z ciężarami po kilku miesiącach przerwy, to planuję jakieś FBW - 3 razy w tygodniu i do tego wiosło.
A dalej się zobaczy - jak noga się naprawi, to chętnie wrócę do biegania.

Dieta na razie w okolicy 1900 kcal z rozkładem BTW: 130/70/190.

To teraz zgodnie z wymaganiami;

1. Dane antropometryczne:

-wzrost: 176 cm
-waga: 98,4 kg
-obwód pasa na maksymalnym wdechu: 105 cm
-pomiar grubości fałdy skóry przy pępku: 31 mm

3. Prezentacja kraty -wstawiamy zdjęcie do oceny z podniesioną koszulką

Absolutny brak kraty - jak widać:

2. Sprawność i siła czyli ćwiczenia na zaliczenie muszą poczekać aż znajdę w okolicy jakiś drążek, ale nie liczę na cuda. Planka przetestuję, ale nie zdarzyło mi się zrobić więcej niż 60 sekund. Dipsy na pewno odpuszczam - sprawdziłam, nie zrobię ani jednego powtórzenia.

Zmieniony przez - Ghorta w dniu 2017-04-04 23:14:04
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Tak jak napisałaś, kraty raczej nie uświadczysz w ciągu najbliższych trzech miesięcy, niemniej trochę możesz zrzucić Motywacja jest najważniejsza.
To jeszcze z ciekawości poproszę więcej info na temat diety i samego treningu.
Powodzenia
Wysłana -
widze ze nie tylko u mnie kakie lasy ze sie nie ma gdzie powiesic
a zakop w takich warunkach

Wysłana -
Szajba - jutro (a wlasciwie juz dzis) po pracy rozpisze.

Kebul - pozostaje metoda dalekowschodnia znaczy spalic. Z braku drzewa na opal uzyje sie mchu i benzyny.
Wysłana -
Ghorta - zawsze podziwiałem Cię za to bieganie.
Taka duża i biega tzn. potrafi biegać.
Ja taki malutki a nie potrafię biegać!
Wysłana -
Powodzenia!
Wysłana -
Panie Janku - tu nie ma powodu do podziwu, spokojne bieganie nie jest trudne. No i pan podnosi ciezary do ktorych mi daleko. Cos za cos.

Tibes - dzieki.
Wysłana -
trzymam kciuki :)
Wysłana -
Natka - dziekowac.
Ty powinnas wystartowac - krate juz prawie masz, wyzwania silowe ogarniesz na luzie. Tylko kg do zgubienia Ci troche brakuje.
Wysłana -
a ja moge wystartować?
myslałam że musze być powyżej 35 roku życia,
a do tego brakuje mi ponad 6 lat.

Zmieniony przez - natalijka w dniu 2017-04-05 09:14:40
Wysłana -
natalijka
a ja moge wystartować?
myslałam że musze być powyżej 35 roku życia,
a do tego brakuje mi ponad 6 lat.

Oddam swój dziennik konkursowy, za te 6 lat
Nie musisz być stara, możesz wziąć udział