SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Getry piłkarskie a odparzona skóra

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 115
Cześć w czwartek byłem na hali i miałem ubrane getry piłkarskie. Po 1.5h gry czułem że coś jest nie tak ze stopą, w szatni zobaczyłem co to było... odparzyłem sobie spory (ok. 4x4cm) kawałek skóry. Aby tego uniknąć (odparzania się skóry) mogę nosić skarpety zwykłe pod getrami? a może są jakieś inne sposoby żeby skóra się nie odparzała w getrach piłkarskich? :)


Pozdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 141
Witam
Nie wiem czy moja rada się przyda, ale wiem, że zabrzmi trochę dziwnie :)
Wiem, że mamy małych dzieci przy zmianie pieluch posypują ich pupy specjalną posypką (pudrem) przeciw ODPARZENIOM właśnie, coby sobie nie odparzyły siedzenia.
Tak, że więc może warto spróbować.
PZDR

Jedni rodzą się do skrzypiec, inni do munduru. Ja urodziłem się dla piłki.(K. Górski)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18189
to jest raczej wina butów a nie getr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45
Ja też mam ten problem, w moim przypadku nie jest to wina getr bo grałem w zwykłych skarpetkach. Nie jest to również wina butów, bo zdarzyło mi się to 2 razy, za każdym razem w innych butach. Podobnie jak autorowi tematu zdarza mi się to na hali. Co do pudru myślę, że niezły pomysł, ale nie wiem czy wypróbuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 141
Znowu ja, pogrzebałem trochę w Googlach i jest tam sporo o odparzeniach stóp; poniżej link do artykułu traktującego m.in. o odparzeniach (przyczynach i zapobieganiu)
http://www.kosmetyczki.org/artykul-11.html
nie zraźcie się tematem artykułu a zwłaszcza jego druga częścią XD

Jedni rodzą się do skrzypiec, inni do munduru. Ja urodziłem się dla piłki.(K. Górski)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piłka nozna sportem kontaktowym

Następny temat

trening dla piłkarza siłownia + trening

WHEY premium