SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Gdzie zrobic badania?

Wysłana -
Witam.
Szukam miejsca w ktorym zrobie wszystkie badania (nie wiem dokladnie jakie) po0niewaz mam problemy zdrowotne (miedzy innymi zapalenie blony zoładka, biegunka na diecie wyskoko bialkowej) lub kogos kto odczyta te badania i sie "zaopiekuje mna". Jakas klinika badz dietetyk ktory wysle mnie na badania? Jestem z Piotrkowa Tryb wiec chcilbym jak najblizej (Łódz, Czestochowa). Co robic?
Pozdrawiam
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Udaj się do gastroenterologa.
Wysłana -
Zapalenie jest przewlekle od okolo 4lat leczenie w toku ze tak powiem. A jakies miejsce gdzie mnie zbadaja od a do z, nietolerancje pokarmowe itp. Z tego co wiem biegunka nie jest wywolana zapaleniem blony zoladka wiec musze gdzie indziej szukac. Ogolnie chcialbym powaznie podejsc do tematu zaczac od badan i na ich podstawie ustawic diete pod katem sportow silowych bo ciagle sie czuje nie najlepiej a probowalem roznych diet tluszczowka/niskotluszczowa/zbilansowana i na kazdej cos bylo nie tak . Jak zjem co chce i ile chce jest okej jak w swieta ostatnio. Moze trener/dietetyk?
Wysłana -
Jakie badania miałeś wykonane? Pokaż jeśli możesz wszystkie wyniki.
Opisz wszystko dokładniej, bo to, że na wysokobiałkowej masz problem z biegunkami nie musi być jakoś szczególnie dziwne
Wysłana -
U lekarzy jakich specjalności byłeś, jakie badania miałeś wykonywane oraz jak się odżywiasz ?
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź