SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie tkwi błąd?? I''ll give s.o.g.;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 142
witam, Interesuje mnie trening masowy tak bardzo jak tylko sie da:) z naciskiem na klatke jak zwykle:)
Wiem ze na forum jest sporo takich pytan wiec czemu sobie nie poczytam...ale ja czytalem! i nie znalazlem zadnej podobnej sytuacji do swojej, dlatego prosilbym o jakies pomocne rady bo jestem mocno zdesperowany tym zastojem i tym ze kazdy instruktor czy znajomy ktorego pytam o rade mowi mi cos innego;/ zdecydowalem ze napisze oddzielna wiadomosc poniewaz pomimo tego ze temat byl juz sporo razy poruszany na forum, to jednak nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie. Jestem typowym ektomorfikiem do potegi n.
Moj staz na silowni to 2 miesiace + jakis rok "treningu" domowego
mam 187 cm wzrostu, 77kg wagi, docelowo chcialbym okolo 85
Sek tkwi w tym, ze pomomo gory zjadanego jedzenia, mysle ze okolo 2800-3000kcal dziennie, stosowania roznorakich Gainerow, a ostatnio nawet po namowie kolegi- Kreatyny efekty sa raczej marne.
Trening 3 razy w tygodniu
poniedzialek, sroda i piatek
pon-plecy,nogi,brzuch
wt-klatka,biceps
pt-triceps,barki
cwiczen nie bede opisywal, bo szczerze mowiac nawet nie wiem jak sie dokladnie jakie nazywa dodam tylko ze silownia z pelnym wyposazeniem!
trening ulozyl mi kolega z 8letnim stazem,tylko cos mi sie wydaje ze trening jest niezbyt dla mnie dopasowany,owszem po kreatynie przybylo mi jakies 3-4kg,ale wage mam mocno nieustabilizowana;/
Dodam tylko,ze ostatnio z moja dieta nie jest zbyt dobrze, pracuje od 8.30 do 16 wiec wiadomo.
Bardzo prosze o rady, co jesc w trakcie pracy,czy brac ze soba np.odzywke itp. jutro zamierzac isc na silownie z nowym planem treningowym w reku i silnym postanowieniem walki:) wierze ze znajdzie si ektos kto ma duzo wolnego czasu i pokusi sie o rozpisanie jakiegos fajnego planu potrzebujacemu:)
z gory wielkie dzieki za przeczytanie i ewentualne rady!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 142
widze ze chetnych brak a tu czlowiek w potrzebie;/
trenuje "juz" 2 i pol miesiaca i w tej chwili sie wacham czy nie dac se spokoj,mam zastoj,kazdy mowi co innego no i nie wiem jaki trening mam zastosowac, moze jeszcze raz przedstawie szybciutko sytuacje:)
23lata,186,77kg,
3xw tygodniu trening,moze byc 4
nogi rozbudowane swietnie a gora to juz wlasnie problem!!!!
zjadam 3100kcal, chcialbym ulozyc sobie trening na mase,ale nie znalazlem na forum takiego "przypadku" jak jak JA:)
pomozecie:(
chcialbym rozbudowac gorna czesc ciala bo wygladam troche nieproporcjonalnie i nad tym chce sie skupic;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Dużo błędów. Jak ćwiczysz dopiero 2 miesiące na siłce to niepotrzebnie zawracałeś sobie głowę kreatyną. Drufi błąd to taki, że nie podałeś planu, który rozpisał ci kolega bo możliwe, że jest zły i to może być przyczyna słabych przyrostów masy. Jak jesteś ekto to przede wszystkim dieta ! Jak jej nie masz to zapomnij o dodatkowych kilogramach. Wejdź do postów podwieszonych ( te z pogrubioną czcionką ) tam masz różne masówki i na pewno znajdziesz coś dla siebie. Do tego wejdź do działu odżywianie i rozpisz dietę i daj do oceny na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 142
jak mowilem,niewiem zupelnie jak nazywac te cwiczenia niestety;/
powiem moze tyle,ze trening jest taki sam jak kolegi ktory jak juz wspomnialem chodzi 8lat,domyslam sie ze to napewno nie jest ok;/
dieta bedzie znow od jutra reanimowana , z przewaga takich skladnikow jak:
piersi z kurczaka,ryz,makaron,tunczyk,twarozki,jajka etc.
w tych podwieszonych postach nie znalazlem niestety czegos dla siebie, czyli 3dniowy,masowy mocno dla ekto z naciskiem na klatke
pozdrawiam i dzieki z gory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
A niestabilność po kreatynie to wina tego, że dzięki kreatynie mięśnie nabierają dużo wody i na 4kg to u Ciebie pewnie 3kg to woda, trzeba dalej ćwiczyć. ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14788
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ tu masz ćwiczenia, sprawdź jakie masz i rozpisz tu ten plan...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 142
Witam.
po paru h spedzonych na tym portalu ulozylem cos w miare swojego;)
bardzo prosze o ocene!!! Plan mialby byc typowo na mase z naciskiem polozonym na klatke oczywiscie:)
jeszcze dzis postaram sie przeslac jakas sensowna dietke opracowana:)
prosze o ocene!!!!
dodam tylko ze rezygnuje narazie z kreatyny, zakupilem za to jakiegos gainera 55g białka w porcji, pije 2-3 razy dziennie z mlekiem-myslicie ze bedzie dobry
PONIEDZIAŁEK
Klatka piersiowa
1.Wyciskanie sztangi poziomo 12/10/8/8
2.Wyciskanie sztangielek skos kąt 30stopni 12/10/8/8-6
3. Wyciskanie sztangi w skosie na szeroko kąt 45 stopni głowa do góry 4x10 (jeden ciężar)
4.Rozpiętki 4x10 stałe obciążenie
Triceps
1.Wyciskanie sztangi w wąskim uchwycie leżąc 12/10/8
2.Francuskie wyciskanie sztangi 12/10/8
3.Pompki na poręczach 3x10

ŚRODA
grzbiet
1.Podciąganie sie na drążku 12/12/12
2.Martwy ciąg 10/8/6
3.Wiosłowanie sztangą 12/12/12
Biceps
1.Uginanie ramion ze sztangą stojąc 12/12/10
2.Ugninanie ramion ze sztangielkami stojąc 12/12/10
3.Uginanie sztangielki w podporze o udo 10/10/8
Przedramie
1.Uginanie nadgarstków podchwytem ze sztangą 3 serie max
2.Ugninanie nadgarstków nachwytem ze sztangą 3 serie max

PIĄTEK
Nadramienne
1.Wyciskanie sztangielek siedząc 12/10/10
2.unoszenie sztangielek bokiem w górę 3x12
3.unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 3x12
Czworogłowe Uda
1.Przysiady ze sztangą 15/15/15
2.Wykroki ze sztangą 12/10/8
Łydki
1.Wspięcia na palce 3x max
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 449
wysylam ci ten program, jest bardzo prosty w obsludze, wyniki jakie osiagniesz w duzym stopniu zaleza od ciebie. ja sprawdzilem ten program na sobie i paru moich klientach i powiem ci ze niezle rezultaty mialem. musisz wziasc jedno pod uwage, nic sie nie stanie jutro tak wiec cierpliwosci. ten program jest na 8 tygodni.
trening musi byc wykonany 3 razy w tygodniu: poniedzialek, sroda i piatek i nic wiecej nie potrzebujesz tylko czas na regeneracje, pamietaj ze rosniesz jak odpoczywasz.
tak wiec masz 2 plany treningu ktore wykonujesz jeden po drugim czyli jeden tydzien bedziesz robil dwa razy trening 1 i raz trening 2. mowiac jasniej
np: tydzien 1- ponidzialek trening 1 sroda trening 2 i piatek trening 1. w drugim tygodniu robisz na odwrot czyli poniedzialek trening 2, sroda 1 i piatek 2. mam nadzieje ze to wyjasnia wszystko.
tak wiec cwiczenia: wybralem cwiczenia ktore sa proste i napewno je znasz ale to sa cwicznenia ktore wlaczaja hormon wzrostu.
po kazdych 2 tygodniach zmiejszasz powtorzenia czyli:
tydzien 1-2 15 powtorzen
tydzien 2-4 10 powtorzen
tydzien 4-6 5 powtorzen
tydzien 6-8 5 powtorzen tylko w negatywnym ruchu, czyli najlepiej jak masz kogos kto z toba trenuje zeby ci pomoc, wybierasz ciezar okolo 10-20% wiekszu niz mozesz wycisnac 1 maxymalny raz i robisz tylko ruch negatywny czyli np w wyciskaniu sztangi lezac opuszczasz tylko sztange to klatki w bardzo wolnym ruchu nastepnie ktos ci musi pomoc wycisnac ja w gore i powtarzasz.

TRENING 1:
1. przysiady ze sztanga
2. rumunski martwy ciag
3. wyciskanie sztagi lezac
4. wioslowanie sztangi w opadzie stojac
5. wyciskanie hantli nad glowe siedziac
6. szragi
7. uginanie ramion stojac ze sztanga
8. francuskie wycistanie sztangi lezac
9. spiecia na palcach na jednej nodze z hantlem

TRENING 2
1. wyciskanie nog na suwnicy
2. uginanie nog na maszynie lub inne cwiczenie na podudzia
3. pompki na poreczach
4.przyciaganie drazka wyciagu do brzucha
5.unoszenie ramion na boki z hantlami tylko do wysokosci barkow
6. szragi
7. uginanie ramion z hantlami stojac bez zadnych skretow w lokciu (mlotki)
8.wyciskanie wyciagu do dolu
9. spiecia na palcach jak w treningu 1

to jest caly trening. najwazniejsze jest struktura. przez pierwszy tydzien bedziesz experymentowal z ciezarami poniewaz musisz znalesc ciezar do kazdego cwiczenia taki abys mogl tylko wycisnac go 15 razy. za kazdym treningiem musisz zwiekszyc ciezar w kazdym z podanych cwiczen od 2.5 kg-5kg nawet jesli masz zakwasy. kazde cwiczenie wykonujesz po 2 serie z 90 sec odpoczynkiem miedzy seriami. to jest bardzo wazne zeby to dzialalo.
miedze dniami treningu mozesz robic miesnie brzucha i rosciagac sie, jak nie znasz czegos to sie odnies so strony http://bigpaker.net/ stad wzielem nazwy cwiczen.
powinienes wcinac okolo 3 do 4 tys kalorii dziennie, to bedzie okolo 6 posilkow dziennie. rowniez zacznij brac rybi olej w tabletkach, multivitaminy i magnesium.
poza tym powodzenia i daj znac jak idzie, jedno jest pewne, nigdy takiego sytemu nie robiles, tak wiec badz cierpliwy i sprobuj go do konca a zobaczysz rezultaty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 142
dzieki wielkie Morfius! s.o.g is comin 4ya:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 142
gdybys jeszcze podal mi tak mniej wiecej, jak z obciazeniami w tych seriach i iloscia powtorzen to juz byloby full:) dzieki z gory i pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
Morfius to jakaś kolejna modyfikacja HST ?? ;->

aha i co to jest rumunski martwy ciag i szragi ?? ;->

Zmieniony przez - chomson w dniu 2007-05-28 12:00:40

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 449
dzieki za sog.
powtorzenia masz napisane czytaj jeszcze raz calosc, z ciezarami musisz eksperymentowac tak abys osiagnal wymagana ilosc powtorzen.
jakies pytania to smialo.
pozdrawiam i milego trenowania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedramiona, pytanko co do ich treningu?

Następny temat

HST opinie i sugestie

WHEY premium