SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie tanio kupić orzechy, siemie lniane, pestki dyni, itd

temat działu:

Informator MAZOWIECKI

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Jw. Supermarkety serwuja wysokie ceny. Nie wliczam promocji, bo niestety nie mam za duzo czasu by "szlajac" sie po centrach. Czasami w Auchan sa dobre ceny na pestki (16zl/kg), ale regularna cena jest wyzsza.

Bede wdzieczny za wszelkie wskazowki. Moze byc Warszawa, okolice, etc.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Orzechy w sztuce kulinarnej są określeniem różnych nasion lub owoców, które mają jadalne jądro zamknięte w twardej lub kruchej skorupie czy łupinie. Zaliczyć do nich można:

- orzechy włoskie,
- laskowe,
- pekan,
- brazylijskie,
- nerkowce,
- makadamia,
- pini,
- migdały,
- pistacje.

Orzechy
są cennych źródłem tłuszczów, witamin i składników mineralnych. Wśród tłuszczów wyróżnić można głównie wielonienasycone kwasy tłuszczowe. Ceny orzechów zaczynają się od 35 do 40 zł/kg. W tej cenie kupić można włoskie, laskowe i migdały. Reszta orzechów niestety jest droższa. Najniższe ceny znaleźć można na internecie, np. na serwisach aukcyjnych.

Siemię lniane są nasionami lny zwyczajnego. Jako całe nasiona są źródłem błonnika i stosuje się je w celu poprawy perystaltyki jelit. W sytuacji, gdy chcemy dostarczyć kwasy tłuszczowej omega 3, siemię należy zmielić bezpośrednio przed spożyciem, np. w młynku do kawy i spożyć na zimno np. z jogurtem. Jest ono dość tanim źródłem tłuszczów i błonnika. Cena za kg wynosi około 5 zł.

Pestki z dyni są nasionami pozyskiwanymi z dyni. Są one źródłem tłuszczów i potasu i przede wszystkim magnezu. Zawierają go aż 592 mg, co jest rzadkością w żywności. W diecie jednak należy uważać z ich ilością z tego względu, że zawierają sporo kwasów tłuszczowych omega 6. Cena na internecie wynosi 16 zł za kg.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
Just Biedronka.
2

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 365
Ja kupuje w kauflandzie. Nie jest drogo - pestki dyni 100 g. 2 zł, migdały 500 gr. 18 zł, słonecznik 100 gr. 2 zł.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Dynia bardzo tanio jak na Wawe. Taniej raz tylko widzialem w Auchan za 16zl/kg na jakiejs promocji. Migdaly rowniez tanichoa. Slonecznik za to drogo.

W ktorym Kaufie takie ceny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 365
Mieszkam w Żyrardowie pod wawą ale myślę że ceny w sieciówkach są takie same. Warto zajrzeć. W kaufie masz wybór od najdroższego bakalland gdzie przepłacasz z 70% po Tentor i inne tańsze firmy. Osobiście polecam firmy które pakują bakalie dla kauflandu gdyż są tanie i w niczym nie odbiegają od drogich firm. Wiem co mówię ponieważ wnikliwie drążyłem temat bakalii, robiłem testy i porównywałem je. Bakalie w tańszych opakowaniach mają taki sam kolor wagę i gęstość w porównaniu do tych drogich.
Nie warto przepłacać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 630
ostatnio w kerfurze kupowałem słonecznika łuskanego po 1zł za 100gr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1740
w wawie najtansze sklepy to auchan na bemowie i biedronki. Przy czym w biedro raczej nie bedzie duzych opakowan, które moga wyjsc najtaniej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
auchan jest na woli a nie na bemowie
2

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2
Polecam tutaj upieczchleb.pl
Szybka wysyłka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 33
Ja orzech nerkowca kupuję z tego sklepu ze zdrową żywnością https://targroch.pl/pl/orzechy/117-orzechy-nerkowca.html Asortyment mają bogaty bo i bakalie mają, suszone owoce, orzechy. Ziarna i pestki również. Już kilka razy od nich zamawiałam paczki
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 5
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Praca w odżywkach w Warszawie

Następny temat

Ogłoszenie: praca

WHEY premium