SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie się podział temat krasnalla z szatni ?????

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Temat miał taką samą nazwę jak ten tutaj w dziale moderatorzy: "W oparciu o KK i Regulamin tego forum, wnioskuje o..." Było tam około 60 odpowiedzi.

Można wiedzieć dlaczego skasowano?????

No chyba, że jestem ślepy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Skasowałem, bo uznałem że tak będzie najlepiej.

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja ******le jaki cyrk. Najlepiej dla kogo? Najlepiej dlaczego?

Jak tak to nie kasowaliście tematów i postów, które się do tego kwalifikowały, a teraz skasowałeś całą dyskuje. Co tu się ****a dzieje???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A może ten temat łamał regulamin? Czyżby zaczęto go teraz nadgorliwie przestrzegać? Jeżeli złamał to prosze o udzielenie odpowiedzi, w którym miejscu i który punkt regulaminu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Skasowałem go bo nie było sensu prowadzenia dalej dyskusji z Krasnallem który forum ma w dupie i chce wywołać tylko zbędne zamieszanie. Chyba lepiej się zająć kulturystyką, a przynajmniej czymś pożytecznym, a nie skupiać się na do niczego prowadzącej wymianie zdań między Krasnallem a resztą użytkowników.


"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam nadzieję, że był jakiś powód poparty rzeczowymi argumentami, i że nie zlikwidowanego tego postu od tak "widzi mi się".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Co jesteś zły, bo to był twój post ??? Pewnie czytałeś go na bierząco ,to wiesz co i jak. Jak chcesz to poproś Mateo o przywrócenie tego postu.

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O ****a jaki powód. Czy to ja jestem chory psychiczne, czy to coś się dzieje niedobrego na tym forum? Dlaczego nie kasowałeś postów Vanderlei`a jak bluźnił się z innymi użytkownikami, a skasowałeś normalną dyskuje? Możemy w szatni rozmawiać o dupie marynie, w końcu tak mówi regulamin, a nikogo to nie obrażało, więc o co chodzi?

Ten "argument" to nie argument. Chyba tu musi być jakiś porządek, a nie ******lnik w cały świat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Nie usuwam sobie postów "od tak" bo mi się podoba. Mateo napewno nie jest zadowolony z takiego obrotu sprawy że jego forum który miało być forum o sporcie , zdrowiu itd staje się forum kłótni do których coraz częśiej dochodzi pewnie z powodu zbyt dużego wolnego czasu i nudy niektórych użytkwoników.


"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DJV nie jestem zły bo tam był post mój, czy Stefka czy innego goscia. Denerwuje mnie to, co tu się wyprawia. Coś nie pasi to bez mrugnięcia okiem się kasuje. To jest istna samowolka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do kłótni nie dochodzi z powodu zbyt dużego wolnego czasu i nudy niektórych użytkwoników, ale z powodu właśnie takiego nieodpowiedzialnego (nawet nie wiem jak to nazwać)zachowania, jak np. skasowanie tematu krasnalla. Nie rozumiem w ogóle Twoich intencji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

krasnall & REGULAMIN

Następny temat

Nerwowa atmosfera

WHEY premium