SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie oglądać bramki z meczy?

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1
Witam na forum! Od razu mówię, że nie spamuję ani nic z tych rzeczy. Kibicuję od wielu lat ale obowiązki zawodowe nie pozwalają mi na oglądanie meczy tak jak kiedyś. Szukam stron gdzie można oglądać skróty. Najlepiej też jakby można było oglądać gole na żywo, w trakcie spotkań, tak jak na http://skrotymeczow.pl . Czy możecie mi coś polecić? Dzięki!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17430 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196425
Ja obecnie korzystam tylko i wyłącznie z http://www.fullmatchesandshows.com/  Skróty/rozszerzone skróty,cale mecze z topowych lig czy studia tu sie znajdzie (i co bardzo wazne wszystko dodawane jest w ekspresowym tępię).A jezeli juz bym musial "natychmiast' obejrzec bramke jakas ,to zostaje flashscore/yt


Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2016-12-07 22:53:07

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49
...
Napisał(a)
Usunięty przez Cris Thug za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 177
...
Napisał(a)
Usunięty przez Cris Thug za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 177
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy młody napastnik na świecie

Wiecej