SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie kupujecie eleganckie koszule

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10653

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27
Mam już problem z zakupem eleganckiej koszuli odpowiednio taliowanej.
Jak coś pasuje na brzuchu, to w klacie nie mam szans się zmieścić, a jak pasuje w klacie, to dołu jak sukienka, jak się włoży do spodni to się taka buła olbrzymia robi, 2 razy bym się tam zmieścił.

Patrzyłem w Vistula, Wólczanka, Olymp i słabszych sieciówkach (Diverrse, Cropp itd) , ale tam koszule slim fit to jest takie slim, że szkoda gadać.

Taliowanie u krawcowej niby 30zł, ale nie zawsze ma się czas chodzić z tym jeszcze, i zawsze coś może nie wyjść.
Gdzie kupujecie mocno wytaliowane koszule?

Najlepiej jakieś sklepy które będą w Krakowie :) i cena jakaś normalna tak do 150zł.



Zmieniony przez - Lacrimosis w dniu 2016-08-02 23:54:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Zalezy jak wyglądasz, jak jesteś napakowany to jest problem coś znaleźć, kiedyś cośtam brat przymierzał, nei pasowała a ekspedientka, nie tzreba było tyle pakować na siłowni No niestety wiadomo jaki teraz jest target, wysoki i szczupły lub dla panów z brzuszkiem, ja jeszcze w Vistule jakoś się mieszczę
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27
Zawsze można znaleźć koszulę, w którą się mieści w klacie - po prostu bierze się szerszą. Sztuka jest znaleźć taką koszulę, która w klacie jest ok, a biodrach jest na styk - tak że po włożeniu do spodni nie ma takich nieestetycznych fałd.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Wiem o co chodzi, to samo z marynarkami na łapkę wejdzie jest ok ale w brzucholu strasznie odstaje.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 634
BYTOM i ostatnio w ZARA wyszła kolekcja superslim i slim fit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4499 Napisanych postów 35780 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263040
Zerknij na strone "Kragelman", orpócz klasycznych rozmiarów koszul 39,40,41 ... itd dobiera sie także wzrost oraz rodzaj budowy.
Osobiście nie korzystałem ale czytałem dobre opinie



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27418
są takie z rozciągliwego materiału w Zarze slim fit, jedyne koszule jakie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27
Ten KragleMan wyglada interesująco, lecz nie można niestety na ich stronie praktycznie nic wybrać, podział mają, ale towaru brak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Ja tam kupuje takie ubrania, żeby pasowały w barkach i klatce, a resztą zajmuje się krawcowa :)

Wielki nie jestem, ale mam szerokie barki w stosunku do talii, bioder, a te wszystkie slimowane ciuchy są dla chudych przez co rękawki i reszta też wąska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 151 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 455
Ja tam często kupuję koszule taliowane w Wólczance. Wiele zależy od wybranego modelu koszuli bo jedne są bardziej taliowane, inne trochę mniej. Jakosć jest jednak moim zdaniem bardzo dobra, tak samo jak cena. Całkiem niezłe są również slimy Bossa ------------> https://gomez.pl/pl/men/odziez/koszule?sort=&limit=110&date=&cid=24&sale=&shop=&fit[]=2&price[]=0&price[]=0 . Tanie nie są ale w sieci czasami mozna ustrzelić promocje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4499 Napisanych postów 35780 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263040
jeśli juz mowa o markach premium i jakości to na pewno warto zwrócić uwaga na Ralpha

oczywiscie tego prawdziwego, nie turcja/chiny na portalach aukcyjnych za stówe

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Garnitur dla kulturysty (??)

Następny temat

lampa do paznokci

WHEY premium