SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie kupić t-shirt dla kulturysty?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 89
Cześć,
irytuje mnie problem, który mam z kupnem zwykłych koszulek. W sklepach bardzo ciężko koszulki, które fajnie leżałyby na ćwiczącym facecie.

W żadnej sieciówce nie mogę kupić t-shirta, który by fajnie leżał (dopasowany w klatce, dopasowany w burzuchu). Wszystkie dostępne koszulki wyglądają jak worki. Żeby zmieścić się w koszulkę w klacie, to w brzuchu wisi ona jak sukienka.

Rozwiązaniem wydają się koszulki dostępne w NewYorker oraz Reserved o kroju SlimFit, jednak SlimFit w dalszym ciągu jest o wiele za szeroki w brzuchu. Ten slimFit to kroje dla ludzi nie ćwiczacych na siłowni. Ostatnio kupiłem także koszulkę o kroju LongFit o rozmiarze S (normalnie chodzę w M). LongFit fajnie leżał i była wystarczająco długa nawet w rozmiarze S, ale po 2 praniach materiał rozciągnął się tak strasznie, że koszulka jest do wywalenia, wygląda jak sukienka, worek (kosztowała 30zł).

Moje pytanie brzmi, gdzie kupić koszulkę, szerszą w klatce i węższą w burzuchu? Czy jedynym wyjściem jest przeróbka u krawcowej? Znacie jakieś fajne sklepy? Może coś sprawdzonego online?

Drugie pytanie, co z jakością dzisiejszych koszulek? Fajnie leżała na mnie koszulka kroju Longfir rozmiar S (wystarczająco długa, i dopasowana) jednak jedno pranie i koszulka wygląda jak szmata (NewYorker, Reserved).

wzrost: 180cm
łapa: 40cm
klata: 110cm
brzuch: 82cm
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Widocznie musisz kupować koszulki z elastycznego materiału. Mam podobne parametry oprócz klatki 104 i wzrost 187 i nie mam żadnego problemu.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54
kurka patrzyłeś po jakiś specjalistycznych skepach??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 89
Dziwne, że na forum kulturystycznym jest totalny brak zainteresowania tym tematem. Dla innych szukających podzielę się wnioskami, obok regular fit, slim fit, long fit, istnieje też krój muscle fit. Jest on właśnie znacznie zwężony w brzuchu. Nie ma go w polskich sieciówkach ale można go kupić na allegro lub w sklepach internetowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
bo widocznie na forum nie ma takich byków co mają z tym problem.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 284
Kilka sklepów jakie polecam: selino, megakoszulki. Warto jest sobie zaglądać również do hurtowni internetowych takich jak dla przykładu openwear ponieważ tam również mozna dorwać całkiem fajne ciuszki ( jest to hurtownia ale nie ma tam problemu z zamówieniem pojedynczej rzeczy).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 89
Myślę, że warto wspomnieć o tym jaki miałem problem z kupieniem koszuli na wesele tydzień temu. Kupno koszuli w sklepach takich jak Wólczanka, Vistula itd. nie wchodzi w grę. Ewentualnie kupno za dużego egzemplarza, który zmieści się w klacie a następnie przerobienie całej koszuli u krawcowej.

W Zara natomiast można kupić BARDZO DOBRE koszule o kroju "super slim fit" i jest to pierwsza koszula w moim życiu, która tak dobrze leży. Ważny jest ten krój "super slim fit" bo zwykły "slim fit" już niestety wisi, jak zmieści się klata to cała reszta tonie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
w zarze jeszcze nigdy na mnie nic nie weszło, nieraz się konczyło nawet na założeniu przez rękaw.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplement olimp thermo speed

Następny temat

Siłownia opole

WHEY premium