SFD.pl Po siłowni, o siłowni

Dodaj odpowiedź

Gdzie kupić t-shirt dla kulturysty?

Wysłana -
Cześć,
irytuje mnie problem, który mam z kupnem zwykłych koszulek. W sklepach bardzo ciężko koszulki, które fajnie leżałyby na ćwiczącym facecie.

W żadnej sieciówce nie mogę kupić t-shirta, który by fajnie leżał (dopasowany w klatce, dopasowany w burzuchu). Wszystkie dostępne koszulki wyglądają jak worki. Żeby zmieścić się w koszulkę w klacie, to w brzuchu wisi ona jak sukienka.

Rozwiązaniem wydają się koszulki dostępne w NewYorker oraz Reserved o kroju SlimFit, jednak SlimFit w dalszym ciągu jest o wiele za szeroki w brzuchu. Ten slimFit to kroje dla ludzi nie ćwiczacych na siłowni. Ostatnio kupiłem także koszulkę o kroju LongFit o rozmiarze S (normalnie chodzę w M). LongFit fajnie leżał i była wystarczająco długa nawet w rozmiarze S, ale po 2 praniach materiał rozciągnął się tak strasznie, że koszulka jest do wywalenia, wygląda jak sukienka, worek (kosztowała 30zł).

Moje pytanie brzmi, gdzie kupić koszulkę, szerszą w klatce i węższą w burzuchu? Czy jedynym wyjściem jest przeróbka u krawcowej? Znacie jakieś fajne sklepy? Może coś sprawdzonego online?

Drugie pytanie, co z jakością dzisiejszych koszulek? Fajnie leżała na mnie koszulka kroju Longfir rozmiar S (wystarczająco długa, i dopasowana) jednak jedno pranie i koszulka wygląda jak szmata (NewYorker, Reserved).

wzrost: 180cm
łapa: 40cm
klata: 110cm
brzuch: 82cm
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Widocznie musisz kupować koszulki z elastycznego materiału. Mam podobne parametry oprócz klatki 104 i wzrost 187 i nie mam żadnego problemu.
Wysłana -
kurka patrzyłeś po jakiś specjalistycznych skepach??
Wysłana -
Dziwne, że na forum kulturystycznym jest totalny brak zainteresowania tym tematem. Dla innych szukających podzielę się wnioskami, obok regular fit, slim fit, long fit, istnieje też krój muscle fit. Jest on właśnie znacznie zwężony w brzuchu. Nie ma go w polskich sieciówkach ale można go kupić na allegro lub w sklepach internetowych.
Wysłana -
bo widocznie na forum nie ma takich byków co mają z tym problem.
Wysłana -
Kilka sklepów jakie polecam: selino, megakoszulki. Warto jest sobie zaglądać również do hurtowni internetowych takich jak dla przykładu openwear ponieważ tam również mozna dorwać całkiem fajne ciuszki ( jest to hurtownia ale nie ma tam problemu z zamówieniem pojedynczej rzeczy).
Wysłana -
Myślę, że warto wspomnieć o tym jaki miałem problem z kupieniem koszuli na wesele tydzień temu. Kupno koszuli w sklepach takich jak Wólczanka, Vistula itd. nie wchodzi w grę. Ewentualnie kupno za dużego egzemplarza, który zmieści się w klacie a następnie przerobienie całej koszuli u krawcowej.

W Zara natomiast można kupić BARDZO DOBRE koszule o kroju "super slim fit" i jest to pierwsza koszula w moim życiu, która tak dobrze leży. Ważny jest ten krój "super slim fit" bo zwykły "slim fit" już niestety wisi, jak zmieści się klata to cała reszta tonie.
Wysłana -
w zarze jeszcze nigdy na mnie nic nie weszło, nieraz się konczyło nawet na założeniu przez rękaw.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź