SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie kupić kreatyne

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kupowałem kreatyne od mojego kolegi brałem regularnie chodziłem na siłownie i box... działało :D, ale mój kolega zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach i dostęp do kreatyny zamknął się... Ze sklepu internetowego nie kupie bo mieszkam z matką która dostaje ****icy jak to kupuje i zre... Moze ktos wie gdzie w Gdyni mozna kupic kreatyne???
!!!!!!!!!!!!!!!!POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
oprócz na 10 lutego są jeszcze sklepy na Placu Kaszubskim w pawilonie na przeciwko szpitala i na hali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
to niech wyslą na adres twojego kolegi on to odbieze i tobie to odda proste

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1670
Idź do apteki.Tam też dostaniesz odżywki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4645
niezawsze dostaniesz w aptece u mnie w dąbrowie jest tak ze w aptece nie ma szans dostac jakiego kolwiek rodzaju odzywek a w ZIELARSKIM jest ich mnustwo

musisz troszku pochodzic i sie popytac a znajdziesz napewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20949
Dokładnie idz do apeteki ale nie zawsze jest tak tani jak na SFD

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
u mnie tez jest taki zielarski w ktorym cala opole kupuje:) dlatego popytaj wlasnie w takich sklepach.

powrót do żywienia po latach przerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
u mnie tez jest taki zielarski w ktorym cala opole kupuje:) dlatego popytaj wlasnie w takich sklepach.

powrót do żywienia po latach przerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
w Gdyni napewno są jakieś sklepy z odżywkami jak poczekasz to może złatwie ci jakis adres do dobrego sklepu
w gdyni siedzibe ma trec - tam też dostaniesz odżywy

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4645
zawsze mozna sprubowac a jesli juz znajdziesz w aptece to bedzie zarąbiscie drogo tak samo jak w zielarskim najlepiej jest przez sfd tanio szybko a przeciez mozesz zrobic tak jak kolega wyzej powiedział wysłac na kolege a on ci przekarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w Zielarskim??? HEHEHE! W aptece nie mają, a w zielarsim mnie wysmieli :D:p Co to jest trec?? A pomysl zeby przyslali kumplowi nie wypali bo on sie wyprowadzil pod szczecin i nawet jak mu przysla to on bedzie musial PRZYSLAC mi :D ... Chyba troche poczekam na ten adres Czarnuchok...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
ja bylem dzisiaj w aptece i katem oka dostrzeglem jakies szczatkowe ilosci takich jak HMB, karnityna, itp. ale wszystko w malutkich pojemniczkach (po parenascie kapasulek). Co do zeilarskiego to wieadomo ze nie w kazdym sa, musisz pochodzic i popytac. Poza tym sprobuj wejsc na www.google.pl i wpisz odzywki+gdynia+sklepy albo suplementy+sklepy+gdynia albo wogole cos pokombinuj - na pewno cos sie znajdzie. A trec to jest firma odzywek.

powrót do żywienia po latach przerwy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna Multipower..co się stało??

Następny temat

BIAŁKO SERWATKOWE ALLEGRO

WHEY premium