SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie kupić pasek do orbitreka Thorn ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 224


Witam posiadam orbitrek firmy thorn i niestety przetarł sie pasek który słuzy do regulacji siły nacisku na to koło które sie kreci podczas cwiczenia. Czy ktos wie gdzie mozna dokupic taki pasek moze w jakims sklepie internetowym, lub gdzies we Wroclawiu. Prosze o pomoc.

Pozdrawiam
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6230 Napisanych postów 75799 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753504
Myślę, że po 14 latach autorowi tematu nie iest on już potrzebny. Poza tym nie jest to dział targowisko.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
A gdzie go zakupiles? nie dostales zadnej insrukcji z ew. punktami serwisowymi?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 224
Kupiłem w supermarkecie, byłem pytałem sie ale nie posiadaja takich pasków zamiennych, moze daloby sie dopasowac od jakiegos innego orbitreka taki pasek ale nigdzie w zadnym sklepie sportowym czy w internecie nie znalazlem tej czesci :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Hmmm, no a jakby orbitrek byl na gwarancji to gdzie by go wyslali?
nie wiem, moze trzeba bylo zapytac o adres dostawcy albo cos takiego?
1

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w ostateczności można w sklepie z linami, taśmami i sznurami nabyć z metr taśmy o podobnej lub nieco mniejszej szerokości i sobie samemu taki pasek zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 867 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11652
orginalnego paska raczej nigdzie nie kupisz. to jest tak samo jak z rowerkami. jesli kupisz regulowany paskiem to pouzywasz jakis czas, pozniej pasek peknie i dowidzenia. dlatego jesli kupuje sie taki sprzet to tylko z oporem magnetycznym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 224
Wlasnie ze kupilem orginalny pasek :) A wlasciwie dostalem za free od importera :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
tzn?
napisz wiecej, zeby dla potomnych bylo

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 244
Witam
Czy wie ktoś co to był za importer?
Staję przed podobnym problemem - przeciera mi się pasek w orbitreku Thorn. Tak wiem, magnetyczne lepsze itd. Ale mam taki i chcę w nim wymienić pasek. Wie ktoś gdzie mógłbym załatwić taki pas?

Marek


Zmieniony przez - AgnusPL w dniu 2015-11-27 10:02:55

--
Per aspera ad astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 145 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 756
Jak mi się przetarł pasek, to rozkręciłem orbitreka, bo i tak trzeba to zrobić, wyjąłem pasek, poszedłem z nim do hurtowni art. przemysłowych. Tam z katalogu dobrali mi i sprowadzili za kilka złotych naprawdę solidny pasek. O wiele solidniejszy niż oryginalne chińskie badziewie. Na wszelki wypadek kupiłem wtedy dwa, ale drugiego jak do tej pory to nie miałem potrzeby użyć.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Takie paski dostępne są na portalu Olx w cenie 40zł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Madiia pyta co jeść zeby zmaleć :P

Następny temat

Orbitrek - pytanie techniczne

Wiecej