SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie i po ile silka we Wrocku?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 507 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6268
gdzie chodzicie we Wroclawiu na silke,pytam sie dlatego ze bede od pazdziernika siedzial na studiach we Wroclawiu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 189 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2203
no wlasnie ja mam ten sam problem,ale moze silka bedzie na uczelni!gdzie bedziesz studiowal???

Nobody is perfect, my name is nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 471 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11773
polibuda ma swoja silke na chelmonskiego tam gdzie mamy treningi to sobie zobaczysz ;) wszystko zalezy od tego gdzie bedziesz dokladnie mieszkal i ile bedziesz mial kasy bo silowni we wrocku jest naprawde sporo i kazdy sobie cos znajdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 507 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6268
Czempijan bede studiowal w Wyzszej Szkole Fizykoterapii na T.Kosciuszki,ale moze bede mial jak sie wkrecic na silke do politechniki bo moja panna bedzie tam studiowala:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
Szkieletor szkółka Czamary.....hrhrrr.... skorwysyny....mać ich

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 507 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6268
Thatman o co chodzi??z ta szkola?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 189 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2203
ja bede na uniwerku na wydziale nauk spolecznych,a dokladnie stosunki miedzynarodowe>>>gdzie uniwerek ma silke i czy w ogole ja ma>?

Nobody is perfect, my name is nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7060
uniwerek ma silke na przybyszewskiego 63 ale jest taka sobie, tzn najbardziej wkurza mnie brak hantli - sa tylko dwa gryfy na ktore zaklada sie ciezarki olimpijskie

skupuje motywację, tylko ilości hurtowe :>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 189 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2203
Camo bylbym bardzo wdzieczny gdybys napisal mi cos wiecej o tej silce!Tzn chodzi mi o sprzet,co tam dokladnie jest oprocz laweczek>modlitewnik,atlas,brama??? i jeszcze jedno>czy ta silka jest platna czy za friko i mozna przychodzic kiedy sie chce w ciagu dnia,czy jest otwarta w jakichs specyficznych godzinach?z gory bardzo dziekuje i pozdrawaim!ps.co studiujesz?

Nobody is perfect, my name is nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na politechnice jest slaba silownia. Mimo, ze jest w pewnych godzinach za darmo dla studentow PWR to jest bardzo duzo ludzi i slabo ze sprzetem. Ja chodze na Olimpijski. Bardzo dobra silownia. Jest duzo hantli,laweczek,jest wyciag i inne bajery. Dla studentow AWF godzina kosztuje 2zl, dla reszty 3zl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7060
jesli chodzi o silownie uniwerku - bramy nie ma niestety, atlasy są 3 (takie 8 stanowiskowe - 2szt i jeden który ma chyba z 30 lat ale mi sie podoba), modlitewniki tez sa 2szt,

co do tego czy mozna akurat wejsc na silke czy nie zalezy od prowadzacego zajecia - kwestia dogadania - ja bylem kilka razy (poza wuefem)i nie bylo problemow, ale wtedy było akurat mało ludzi :D poprostu trzeba przyjsc i pogadac z prowadzacym - sa dosc mili takze nie ma sie czego bac
ja chyba tez w tym roku bede chodzil poza godiznami wf bo jestem na 2 roku biotechnologii a jakby nie patrzyc to ten sam budynek i tu mamy na 2 roku 75%zajęć

skupuje motywację, tylko ilości hurtowe :>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Własna siłownia

Następny temat

Siłownia

WHEY premium