SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie dostane swieze rybki w Krakowie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20306

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam
za miesiac przeprowadzam sie do krakowa na studia i chcialbym zapytac o jakies sprawdzone miejsca ze swiezymi rybkami w krakowie
od razu moje drugie pytanie, czy zima ma jakis wplyw na jakosc tych ryb? filety to wiadome, ze sa zamrozone, ale w zimie moze swieze ryby sa jakies bardziej syfskie?

aktualnie w tarnowie u mnie to nie za bardzo mozna dostac swieze poza syfem z hypernovej, jesli ktos zna jakies dobre sklepy tu to tez moze zapodac
dzieki jak zamowie olej pam ze sklepu to poleca sogi :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Hipermarkety jesli dobrze znasz sie kupisz swierze wmiare tanie ryby a w krk masz ich do zaczesienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
to najlepsze i najtansze rozwiazanie

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
Ja jeżdże czesto do Gean-u w Krakowie (tam gdzie jest multikino i aqua park) i od jakiś 4-5 lat leży tam ciągle ta sama ryba (taka wielka więc nie dziwie się że nikt jej nie kupuje) leży w lodzie no ale parę lat to przesada. Więc lepiej uważaj.

Zmieniony przez - Skunksiarz w dniu 2005-08-23 09:46:37

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
pamietaj - generalnie ryby i owoce morze w krk najswiezsze sa we wtorek i piatek
1

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Seewy hehe czemu tak ? nie rozumiem aluzji, chyba, ze sama w sobie nic nie znaczy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
zadna aluzja

po prostu w te dni jest dostawa swiezych

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
Seewy tam pracuje to wie

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Hipermarket to ostateczność. Jest świetny sklep rybny obok Almy (dawna Krakchemia) na Pilotów 6. Można tam dostać różne gatunki bardzo świerzych ryb. A pstrągi i karpie, czasem jakiś szczupak pływają sobie żywe, więc co do świerzości masz gwarancję.

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
gdzie to jest ten rybny? tzn. gdzie kolo Almy?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
przy wejściu od strony parkingu. Patrząc od lewej masz wejście do Almy zaraz potem sklep rybny a po prawej apteka. Wiem że tego sklepu nie widać, bo wiesz jak jest: da mada bogowie marketinga zamiast dać porządny szyld to wywieszają jakąś kartkę badziewną, ale klientów i tak mają od groma, bo sklep jest na prawdę dobry. No i można tam też dostać extra śledzie w różnych marynatach
1

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jesc 5 czy 6 posilkow dziennie?

Następny temat

olej ryzowy

WHEY premium