SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdańsk południe-siłownia

temat działu:

Informator POMORSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 792

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5
Nie wiem czy był taki temat, ale się do takowego nie dokopałem (widziałem temat dotyczący dzielnicy Chełm). Czy znacie i polecacie jakieś siłownie w rejonie Łostowice-Ujeścisko-Chełm-Morena-Gdańsk Główny (może być jeszcze Wrzeszcz, ale warunkiem jest tu dobre dojście od Galerii Bałtyckiej tj. jakieś 5 minut maksymalnie, bo inaczej mi dojazd nie pasuję po prostu). Oczywiście ważna jest cena (jak jest jakaś zniżka studencka to mogę z niej śmiało korzystać, a wiem że niektóre siłownie takowe mają) . Maksymalnie 100-120 zł i chodziłoby mi raczej o karnet open ew. coś na wzór 3 wejść tygodniowo, lepiej nie w godzinach do 16 np. bo koliduje mi to z zajęciami. Z góry dzięki za wszelkie informacje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19373
Nie wiem czy aktualne jeszcze..

Na Kowalach masz Calypso Kowale. ich firmowy karnet OPEN w umowie z 1-miesiecznym wypowiedzeniem kosztuje 135 zł, do 16 - 99zł. masz tutaj mozliwośc chodzenia do wszystkich 3 klubów calypso w 3miescie (jeszcze w Sopocie i w Galerii Przymorze). Jednak osobiście polecam wykupic sobie kartę BeActive (taki studencki multisport), wówczas masz dostęp do wszystkich 3 calyps w 3miescie, innych calypsow Polsce i niektórych innych siłkach w innych miastach ( i nie tylko siłkach ale to juz zalezy) a kosztuje 99 złza miesiac OPEN, chyba ze zapłacisz z góry za 3 mies to wtedy 90 zł/mc

Polecam ;)

Z innych nie korzystam. Na morene reklamuje sie jeszcze BeFit w Gdańskim Parku Naukowo Technologicznym..kiedyś mieli tylko umowe na 12 mcy za 169zl/mc ale teraz dzwonili do mnie ze maja już nowe karnety, dla studentów 119 zł/mc ale nie wiem czy w umowie czy bez.

Wrzeszcz - Tiger ale o ile kojarze to dośc drogi, i troche lanserski ;p

Innych nie znam, ewentualnie niedlaeko Galerii Bałtyckiej, moze i 5 minut ale autobusem, Fitstacja w budynku Alchemii..139 zl/mies...drożej ale też mogę polecić ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprzedam wyciąg KELTON HW 10 lub zamienię na Kelton HZ 4

Następny temat

SZUKAM

Wiecej