SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaspari Nutrition - Super Pump 250

temat działu:

Gaspari Nutrition

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97696

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786





OPIS PRODUKTU


Gaspari SuperPump 250 to nowoczesny kreatynowy preparat przedtreningowy wzbogacony sporą dawką najefektywniejszych boosterów azotowych, adaptogenów, insulinomimetyków. Charakteryzuje się błyskawiczym i silnym działaniem anabolicznym i psychostymulujacym. W połaczeniu z preparatem SizeON Gaspari nutrition tworzy bezkonkurencyjne combo, wspomagające przyrost masy mięśniowej i siły.

- przyczynia się do wzrostu masy mięsniowej od pierwszego uzycia
- powoduje wzrost objetości komórek mięsnowych i niesamowitą pompę treningową
- pobudza, dodaje energii, zwiększa motywację
- zwiększa siłę i wytrzymałość siłową

Składniki zawarte w Gaspari SuperPump 250 mają za zadanie wydobyć 110% potencjału Twoich mięśni przełamując ograniczenia fizjologiczne i psychiczne

Specjalna formuła Anabolic Signaling Complex, zawiera sprawdzone i wysoko-efektywne substancje o działaniu pro-anabolicznym, zwiększające ukrwienie i volumizację komórek mięsniowych, co przekłada się na zdecydowanie lepszej jakości trening, lepszą regenerację i większe przyrosty.

Lipolytic/Xtreme Focus Agent poprawia skupienie w trakcie treningu, dodaje energii i siły.

Myogenic Transcription Factor/Agonist to kompleks aminokwasów inaturalnych anabolików przyczyniających się do lepszej regeneracji oraz hamującychy katabolizm już w trakcie wysiłku.

IntraSORB Rapid Absorption - Myo-Hydration Matrix dba o odpowiednie nawodnienie Twoich mięsni iodpowiedni poziom elektrolitów.

Insulin Secretagogue Complex zwiększa sekrecję najbardziej anabolicznego hormonu - isnuliny, oraz wrażliwość docelową tkanek.


Skład:


Porcja: 1 miarka (20g)
Ilość porcji w opakowaniu: 40

Zawartość porcji:

Calories 32
Sodium 180mg
Potassium 90mg
Carbs 8g
Vitamin B-6 (as Pyridoxine HCL) 25mg
Vitamin B-12 (as Cyanocobalamin) 140mcg
Folic Acid 420mcg
Magnesium (Phosphate & Oxide) 350mg
Phosphorus 280mg

SuperPump250 Proprietary Blend: 20,000mg
[Gaspari Nutrition Novel Compound #250 (Patent Pending)]

--Anabolic Signaling Complexâ„¢ (Patent Pending): L-Arginine alpha-Ketoglutarate (A-AKG), L-Arginine Ketoisocaproate (A-KIC), Tri-Creatine Malate, Creatine Monohydrate, GuaniproTM (Guanidino Propionic Acid), American Ginseng Extract, White Willow Bark Extract (standardized to 15% Salicin).

--Lipolytic/Xtreme Focus Agent (Patent Pending):
L-Tyrosine, NAC (N-Acetyl-Cysteine), N-Acetyl-Tyrosine, Glucuronolactone, Methylxanthines (Caffeine), Rhodiola rosea Root Extract (Standardized to 5% total Rosavins), Ginko Biloba Extract (standardized to 24% Ginkosides & 6% Terpenes), Vinpocetine, Huperzine.

--Myogenic Transcription Factor/Agonist (Patent Pending):
Taurine, L-Leucine, L-Glutamine, L-Citruline AKG, L-Valine, L-Isoleucine, Acetyl-L- Carnitine, Turkesterone (11,20 Dihydroxyecdysone from Ajuga turkestanica Extract), Choline Bitartrate.

--Insulin Secretagogue Complex (Patent Pending):
Trimethylglycine, Indole-3-Carbinol, 4-Hydroxyisoleucine (from Fenugreek Seed Extract), Cinnamon Bark Extract (15% cinnamic aldehyde), Bacopa Monniera (Standardized for 20% bacosides A & B).

--IntraSORB Rapid Absorption - Myo-Hydration Matrix:
Potassium Bicarbonate, Sodium Bicarbonate, Potassium Gycerophosphate, Magnesium Glycerophosphate, Alpha Lipoic Acid, Bioperine



Dawkowanie:


Dawkowanie: 1-3 miarki z 250-350 ml zimnej wody lub soku na 30-40 minut przed treningiem (najlepiej na pusty żołądek).

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-04 17:43:29

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 278 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13374
na mnie działa świetnie ,
stawiam go chyba wyżej niż no-xplode
smak ... średni ale da się wypić
działanie , hmm razem z AMP wyrwało mnie z butów a to się rzadko zdarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 679
na mnie szalu nie zrobilo i raczej bym go nie polecal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 278 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13374
wrzuć na pokład ze 2-3 miarki
to dawkuje się jak no-xplode czyli 1 miarka to często za mało.
Zresztą wiadomo każdy na inne substancje jest podatny ,
inna spawa, że jem go po drugiej porcji AMP ergolean (wczoraj np. rano 3 caps i do obiadu 2 caps a ~40 min po ibiedzie superpump250 ), więc pobudzenie może właśnie to w dużej mierze warunkować albo połączenie .
tak czy siak pompka jest ładna lecz trzeba pamiętać żeby dobrze jeść i mieć odpowiedni trening bo to podstawa jak chcesz mieć fajne odczucia treningowe
ja robię HST na 15 jestem aktualnie i po prostu rozrywa , smak mógłby być lepszy ale wchodzi jeszcze

Zmieniony przez - test1337 w dniu 2008-07-15 15:34:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3041
hmm...szał żaden
Napaliłem sie ostro i tak samo sie zawiodłem.
Lepiej na mnie podziałał przedtreningowo Animal Pump oraz Storm niżeli SP250.

Mam jeszcze nie otwartą jedną puchę SP250 (zafoliowaną) i chętnie zamienię się na Shock-a, którego jeszcze nie próbowałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 278 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13374
zależy co na kogo jak działa, ja stawiam go wyżej nad garg, shock therapy, no-xpolde. Choć no-xplode do niego najbliżej zależy jeszcze pod jakim aspektem patrzeć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 801 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2824
wasz superpump też robi się czerwony po zmieszaniu z wodą i ma smak orężadki w proszku?


i czy w dni nie treningowe też jecie?

Zmieniony przez - MIYOKO w dniu 2008-08-17 01:41:46

" Nie bój się zmiany na lepsze "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 278 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13374
smaczny to on nie jest kolor może i blado czerwony jest.
Jem go tylko przed treningiem inaczej nie widzę zbytniego sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1827
czytalem ze zyly wychodza ;] prawda??

'Sukces to dla mnie nie zmarnowac sobie jedynego zycia jakie mamy'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 801 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2824
nie

" Nie bój się zmiany na lepsze "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3519
1 miarka pewnie malo, tylko mialem jedna probke, rozpusczalnosc dobra, smak dosyc dziwny ale idzie sie pewnie przyzwyczaic, pompa sredniacka, pewnie trzeba zwiekszyc miarke :) ale skupienie na dosc dobrym poziomie no i te czucie miesnia jak pracuje heh :D

...:::ZyCiE jEsT kRoTkIe AlE tAlEnT tRwA wIeCzNiE:::...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Gaspari Nutrition - Halodrol-50

WHEY premium