SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaspari Nutrition - SuperPump 3.0

temat działu:

Gaspari Nutrition

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5823

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177



Opis

- Pyszny smak i szybkie wchłanianie składników
- Wzrost pompy, koncentracji, energii, siły i wytrzymałości
- Silny i dobrze dobrany skład

SuperPump 3.0 jest całkowicie najnowszą formuła przedtreningowa od firmy Gaspari Nutrition, która odpowiada za uzyskanie przez mięśnie zdecydowanie najmocniejszej i najsilniejszej pompy mięśniowej w zupełności bezpiecznej. SuperPump 3.0 zawiera 3 główne kompleksy składników aktywnych, które obejmuje:

- NITRO-STRENGTH COMPLEX (3750 mg) - trzy składnik : Creapure ™ kreatyne , krzemian inozytolu argininy (Nitrosigine ™) i siarczan agmatyny.
- AMINO-FUEL COMPLEX (3,600 mg) - Kompleks zawiera aminokwasy rozgałęzione i beta-alaninę .
- NEURO-ENERGY MATRIX (1,055 mg) - cztery składniki złożone z: L-tyrozyny , choliny, kofeiny i ekstrakt pieprzu czarnego (Bioperyna ®)

Reszta produktu zawiera niewielką ilość witamin, takie jak witamina C, B3, B6 i B12, które są odpowiedzialne za wytwarzanie energii. Każda porcja SuperPump 3.0 to 11g z czego aż 8,4 g to składniki aktywne. Każdy pojemnik zawiera 36 porcji .

Waga produktu może się różnić od siebie ze względu na smaki - nie zmienia to jednak ilości porcji.



Zalecane dawkowanie

Aby określić tolerancję, należy rozpocząć od przyjmowania jednej porcji (1 miarka) wymieszanej z ok120ml wody na 20-30 minut przed treningiem.

Stosować tylko w dni treningowe.

Uwagi: Nie należy przekraczać 2 porcji w ciągu 24 godzin.




Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE SuperPump 3.0
Porcja 11g(1miarka)
Ilość porcji w opakowaniu 36
Opakowanie 392-401g
Zawartość jednej porcji zaw:
Witamina C (jako askorbinian wapnia) 100 mg
Niacyna (jako amid kwasu nikotynowego) 50 mg
Witamina B6 (jako chlorowodorek pirydoksyny) 2 mg
Witamina B12 (Methylcobalamin) 35 mcg
NITRO-STRENGTH COMPLEX:
Monohydrat Kreatyny (Creapure) 2500 mg
Arginina (Nitrosigine) 750 mg
Siarczan agmatyny 500 mg
AMINO-FUEL COMPLEX:
Beta-alanina (CarnoSyn) 1600 mg
L-Leucyna 1000 mg
L-Izoleucyna 500 mg
L-Walina 500 mg
NEURO-ENERGY MATRIX:
L-Tyrozyna 500 mg
Cholina (jako dwuwinian choliny) 305 mg
Kofeina 200 mg
Ekstrakt z pieprzu czarnego(Bioperine) 5 mg

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
B.Fajny supel, zakupiłem i po 1 porcji jak na razie spełnia moje oczekiwania. Lekkie pobudzenie , bez ćpalni ale jasność umysłu i świeżość na plus, fajne skupienie (możliwe że zasługa Choliny ,nigdy wcześniej nie brałem jej jako czysty składnik w jakimś pre ale tak sądze), zawartość BCAA na duży +, od siebie dodaje 8g pite w czasie treningu . Pompka super, nogi jak balony miałem wczoraj. Moim zdaniem b.fajny supel na lekki odpoczynek od ćpalni na cykl masowo/kreatynowy jak znalazł jestem b.zadowolony.
Smak Lemon Ice jak np. BCAA Lemon z Activlabu. Rozpuszczalność Ok ale po 1min pojawia sie osad na dnie i trzeba wstrząsnąć.
Pobudzenie 7/10
Smak 8/10
Rozpuszczalność 9/10
Pompa 9/10
Ogólnie 10/10 (działa tak jak oczekiwałem).

Zmieniony przez - Vaadeer w dniu 2014-06-30 09:31:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gaspari Nutrition - Carnipure

Następny temat

Gaspari Nutrition - MyoFusion Advanced Protein

WHEY premium