SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaspari Nutrition - Novedex XT

temat działu:

Gaspari Nutrition

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 85246

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786



Gaspari Nutrition - Novedex XT

OPIS PRODUKTU

- zwiększa poziom i dostępność testosteronu
- obniża poziom estrogenów
- idealny tak w trakcie cykli masowych, siłowych jak i redukcyjnych
- wyraźnie poprawia skład i estetykę ciała

Gaspari Nutrition - Novedex XT to rewolucyjny preparat wpływający na poziom i dostepność testosteronu oraz zmniejszający wydatnie porziom estrogenów.

Zawiera specjalną formułę Dianestrozolena którą składają się dwa dwie "magiczne" substancje hamujące konwersję testosteronu do estrogenów. Pierwszą jest 6,17-keto-etiocholeve-3-ol tetrahydropyranol, naturalny inhibitor aromatazy. Uzycie specjalnej estryfikowanej formy zdecydowanie przedłuża jego aktywność dzięki czemu nie trzeba przyjmowac kilkudawek w ciagu doby.

Drugim składnikiem preparatu jest 3,17-keto-etiochol-triene, uważany za najsilniejszą niehormonalną substancje o własciwościach inhibitora aromatazy. Swoja skutecznością bija na głowę wszystkie inne dostepne związki o podobnych właściowsciach w tym popularny do niedawna 3,6,17-androstenetrione.

Kombinacja w/w substancji wykazuje silny synergizm działania, co przekłada się na efekty niedostępne do tej pory entuzjastom legalnego wspomagania.

Gaspari Novedex XT
zwiększa biodostepność testosteronu i obniża poziom estrogenów, dzieki czemu możesz uzyskać zdecydowaną poprawę skladu i estetyki ciała, zwiekszenie zdolności wysiłkowy w tym skok siły i wytrzymałości siłowej oraz zdecydowanie lepszą regenerację.

Moc preparatu sprawiła, iż często stosowany jest on jako tzw "odblok" po lżejszych cyklach sterydowych i z użyciem prohormonów.


Skład:

Zawartość w porcji (1 kapsułka):

Zastrzeżona Mieszanka:


60mg

[6, 17-keto-etiocholeve-3-ol tetrahydropyranol]

[3, 17-keto-etiochol-triene]

[3’,5,7-trihydroxy-4’-methoxyflavone]


Dawkowanie:
Należy przyjmować od 2 do 4 kapsułek przed snem. Dla najlepszych wyników stosować przez okres od 4 do 8 tygodni.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-02-10 15:42:09

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14897
Lux Towarek na odblok po sesji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 303 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14177
gdzie najtanaiej kupie w/w produkt
[chodzi mi sklepy w necie w PL, czy jest taniej gdzieś niż u cybera...]

prosze o info na priv.

:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 350 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2688
Już po pierwszym użyciu tego cudeńka, spało mi się bardzo dobrze i wstałem wyspany jak nigdy o tej porze (może to placebo, kto wie...)
Poza tym nastrój jakiś taki...:) Odkąd to używam bardzo mocno pocę się w nocy, ciekawe. Poczekamy na główną rolę tego jeszcze z jaki tydzień i zobaczymy.
1

Tańczysz to!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 350 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2688
NO i cóż. Flaszka się kończy i stwierdzam, że chyba dla mnie za wcześnie na ten suplement. Dawka 2 kapsy to za mało, ale bez kreatyny teraz jadę i siła jest rzeczywiście. Libido...no cóż - mam chyba ciągle wysokie naturalne.

Tańczysz to!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1072
brałem ten suplement zaraz po skonczeniu halodrolu i rezultatów zadnych po tym nie widzialem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2297
Efektów nie widziałeś - czyli przyrostów ale za to jakbys zrobił badanie testa to z pewnością byś zobaczył przekroczony limit..
Jestem po 6msc sesji i dorzucam do odbloku i powiem tyle ze jeszcze tak dobrze się nie czułem po towarze.
pozdrawiam

wiecej o mnie: www.kastorius.blogspot.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
17-keto ten czlon swiadczy o ile sie nie myle, ze jest to koks?
Odblok????

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
maniek tys tez koks
booster tescia, do pct czesto dodawany
tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
http://medical-dictionary.thefreedictionary.com/17-keto steroid tym sie zasugerowalem
Ja nie siedze tyle w dziale doping co Ty

Zmieniony przez - Maniek_M w dniu 2008-11-07 17:22:16

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1072
Kastorius "ale za to jakbys zrobił badanie testa to z pewnością byś zobaczył przekroczony limit.. " wiesz w tym temacie chyba nie chodzi o wyniki testow ale o opinie i co komu z wynikow testow jak nie ma efektow... nie mowie ze ten suplement jest zly i go kazdemu odradzam,kazdy ma inny organizm i na kazdego bedzie dzialac inaczej,mniej lub bardziej...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gaspari Nutrition - Halodrol-50

Następny temat

Gaspari Nutrition - Size ON

WHEY premium