SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaspari Nutrition - Mitotropin

temat działu:

Gaspari Nutrition

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14105

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Gaspari Nutrition - Mitotropin - 180 kap.







Gaspari Nutrition - Mitotropin to rewolucyjny środek wspomagający proces redukcji tkanki mięsniowej o nieprzeciętnej mocy.

Skladniki zawarte w preparacie
wykazują wielokierunkowe, uzupełniające się wzajemnie działenie. W wyniku ich działania przede wszystkim zwieksza się poziom amin katecholowych co indukuje lipolizę poprawia samopoczucie i nakręca dodziałania. Dodatkowo poprawia się wrazliwośc tkankowa na działanie katecholamin co nasila zainicjowaną termogenezę. Poprawia się też aktywność tarczycy odpowiedzialnej za "ogólny stan metabolizmu", co powoduje przyspieszenia przemiany materii również w stanie spoczynku. Zmniejszone zostaje łaknienie, co ułatwia zdecydowanie wypełnienie postanowień redukcyjnej diety. Dodatkowo preparat zawiera substancje o działaniu antyoksydacyjnym oraz kompleks o działaniu diuretycznym (M.T. Peak Condition Factor).

Esencja potencjały preparatu Gaspari Nutrition - Mitotropin :

- wyraźnie zwiększa termogenezę wysiłkową i spoczynkową
- hamuje łaknienie
- usprawnia działanie tarczycy przyspieszając metabolizm
- dodaje energii, motywuje, poprawia parametry wysiłkowe
- pomaga pozbyć się nadmiaru wody
- działa antyoksydacyjnie

Preparat adresowany do doświadczonych aktywnych osób, w tym sportowców wyczynowych i amatorów o pewnym stopniu wytrenowania i doświadczenia ze spalaczmi.


* Wartości odżywcze
* Porcja: 3 tabl.
* Ilość porcji w opakowaniu: 60
* Zawartość: 180 tabl.
* Składniki
* Witamina E (z D-alfa-tocoferolu) 5 UI
* Rozdzielający kompleks Mitotropin 1275 mg
* N-acetyl l-karnityny, proszek z siemienia lnianego, ekstrakt z undaria pinnatifida (10% fucoxanthin), ekstrakt z pestek winogron (50% kaempherol, ekstrakt z capsicum annum (40% capsiate), 3,3
* Lipolityczna mieszanka akcelerująca termogenezę 1774 mg
* L-tyrozyna, beta-fenyletylamina, ekstrakt z zielonej herbaty (50% polifenoli, 30% katechin), kofeina bezwodna USP, ekstrakt z nasion zielonej kawy, hordenina, ekstrakt z evodia rutaecarpa (10% evodiaminy), synefryna, DL-fenyloalanina, ekstrakt z ginko biloba, uncaria rhynchophylla, sinofranchetia chinesis, hyperzine-A.
* Mieszanka zwalczająca wolne rodniki 158 mg
* Tumeric (curcuma longa root), ekstrakt z artichoke (15% 3-0-caffeoylquinic), D-alfa-tocoferol, L-SEMetylselenocysteina

Mitotropin
Dawkowanie:
Przyjmuj jedną porcję rano na pusty żołądek, drugą po upływie 6-8 godzin po pierwszej dawce. Nie przyjmować wieczorem.
Nie przekraczać zalecanej dawki.

M.T. Peak Condition Factor
Zalecane użycie: bierz w 3 ostatnich dniach cyklu z Mitotropinem.
- 28 dnia programu weź dwie kapsułki wraz z po ostatnim posiłku popijając dużą ilością wody
- 29 dnia programu weź dwie kapsułki po pierwszym posiłku popijając dużą ilością wody oraz weź 2 kapsułki po ostatnim posiłku popijając dużą ilością wody
- 30 dnia weź 2 kapsułki po pierwszym posiłku popijając dużą ilością wody.
Nie przekraczaj zalecanej dawki dzienne. Nie bierz dłużej niż 3 dni bez przerwy min 2 do 4 tygodni.
Uwaga produkt o bardzo silnym działaniu postępuj według instrukcji.


Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-05 12:32:56

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 272
Ja bym na Twoim miejscu trzymał się zaleceń producenta. Już dwa razy miałem do czynienia z Mitotropin i za każdym słuchałem "instrukcji obsługi". 1 tabs to może być za mało i rozkładając to na 3mce możesz nie uzyskać pożądanego efektu. Kluczowy jest też Peak Condition Factor, który łykasz w ostatnich dniach. I amatorzy też mogą brać Mito - sam producent pisze w ulotce, że "nieważne czy szykujesz się do zawodów czy na szkolne spotkanie po latach i chcesz dobrze wyglądać"

vae victis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 168 dni Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2415
działa

Fight for your right !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 153
najlepszy spalacz jaki stosowalem, normalnie rzeznik
polecam wszystkim

Semper Fidelis UNIA LESZNO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 272
Zaczynam mieć wątpliwości... Jakiś czas temu próbowałem Xenadrine Cytogenixa i nigdy do tego środka nie wrócę - fakt, termogeneza i pobudzenie takie że mógłbym maraton przebiec ale potem gorączka osłabienie i apatia (może zbieg okoliczności lecz jak odstawiłem to minęło jak ręką odjął). Dziś mój trzeci dzień na Mitotropin. Czuć, że środek działa - nie chce się jeść, kaloryfer na brzuchu już po pierwszym treningu zarysował się wyraźniej (15 km wiosłowania w 30 st C, więc nie ma w tym nic dziwnego)i samopoczucie też w porządku. Do dzisiejszego poranka... Siedzę cały czas w chacie, do niczego się nie nadaję i czuję się podobnie jak po Xenie. Poczekam jeszcze parę dni i zobaczę co się będzie działo. Chciałem jednak spytać czy ktoś z was miał coś podobnego?

vae victis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 272
Pierwszy tydzień testu Mitotropin za mną. I to już jest pierwszy plus, że po takim czasie można o nim coś napisać. Moje beznadziejne samopoczucie na początku jego stosowania to była jednak wina drobnej infekcji - supel jest zupełnie w porządku. Co można o nim powiedzieć? Przede wszystkim, że działa! I to jak dla mnie - "niezauważalnie". Co mam na myśli? Termogeneza i obniżenie apetytu bardzo wyraźne ale bez przesady ( w Hydroxycut paliła mnie skóra, od Xenadirne miałem gorączkę i mdłości) - da się zupełnie normalnie funkcjonować; nie ma nadmiernego pocenia się, przeszkadzającego gorąca, można jedynie coś przekąsić żeby się nie głodzić i wystarczy. Do pełni szczęścia trzeba trochę tlenowej roboty i racjonalnej diety. To ostatnie jest chyba największą zaletą. Przy obecnej pogodzie i obciążeniach treningowych nie potrzebuję przestrzegać żadnej restrykcyjnej diety - wystarczy kilka zdrowych nawyków (które każdy szanujący się członek SFD dobrze zna )żeby nie zabijać działania Mitotropin na przykład frytkami, słodyczami albo innym złem. Dowód? Za zwyczaj kiedy jestem dobrze nawodniony ważę ok 72 - 73 kg i wyglądam "balonikowato". Tydzień na Mitotropin i efekt: zaje**sta waskularyzacja, ale bez odwodnienia i masa ciała 70,8kg (o eleganckim kaloryferku i sympatycznej ogólnej rzeźbie nie wspominając ). Ja osobiście polecam. Zobaczymy jak będzie przy końcówce cyklu, kiedy do gry dołączy "peak factor".

vae victis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 456 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16328
może te "skutki uboczne" byly spowodowane jakimś składnikiem lub składnikami ktorego/ktorych nie tolerujesz.

"Today I'm smarter and healthier than yesterday.
Tomorrow I'll be smarther and healthier than today"

Permanent development...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 272
Obstawiam jednak przeziębienie / infekcję. W odpowiedzi na nieznośny upał kilkakrotnie wsadziłem głowę pod strumień zimnej wody i wypiłem ze dwa litry gazowanego napoju prosto z lodówki (bardzo to było rozsądne...) - na drugi dzień gorączka i gardło spuchnięte do granic. Myślę, że Mitotropin jest OK (moja głowa niekoniecznie <glupek> )

vae victis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 767 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18146
mialem probke tego produktu. Coz, pobudzenie niezle, pot lal sie srogo, checi takze rowniez byly.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 456 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16328
biore od tygodnia.
Brak jakiegos pobudzenia, ale zauwazylem, że ospałość mija po wzieciu 3 kpasów
Może zwieksza potliwość, ale nie jest to obiektywne przy obecnych upałach.

Właśnie walnąłem 3 kapsy i kawe
Za chwile ide na trening, moze kopnie...

Zmieniony przez - mlody_007 w dniu 2010-07-24 14:40:01

Zmieniony przez - mlody_007 w dniu 2010-07-24 14:40:29

"Today I'm smarter and healthier than yesterday.
Tomorrow I'll be smarther and healthier than today"

Permanent development...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
Miałem próbke Mito z MD i powiem tak ,
Potliwość na treningu niezwiększona - tutaj wielki minus
Skupienie i chęć do treningu - tu już lepiej , ale i tak bez szału

Myslałem że to mnie lepiej kopnie , zwłaszcza że ze spalaczami miałem do tej pory słaby kontakt..
ogołem 2/5.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1136
dawkowanie: 2 X 3 tab. dziennie
spalanie: 5/6
potliwość: 3/6
pobudzenie: 1/6
redukcja apetytu: 1/6

Jako spalacz rewelacja.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gaspari Nutrition - MyoFusion

Następny temat

Gaspari Nutrition - Spirodex

Wiecej